Konsultacja dotycząca opodatkowania przy sprzedaży nieruchomości

(1518380)

Opole

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia dla księgowych i kadrowych

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: NIE
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 4

Potrzebuję konsultacji w temacie podatku przy obrocie nieruchomościami. Szukam kogoś kto zna temat lub może sprawdzić „w paragrafach”. Chciałbym przedstawić sytuację ze sprzedażą mieszkania, gdzie US naliczył podatek i zapytać jak powinno to przebiegać przy innej sytuacji, gdzie mieszkanie ma zostać także sprzedane, a należy to zrobić tak, aby podatek nie został naliczony. Na tym miałaby polegać ta konsultacja. Najchętniej drogą mailową z osobą, która specjalizuje się w tematyce podatków przy obrocie nieruchomościami. Proszę o zgłoszenia z podaną kwotą za taką konsultację. 

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
Sudlex

Sudlex

2017.01.10: Szanowny Panie, reprezentuję Kancelarię Sudlex i z chęcią przygotujemy dla Pana stosowną poradę prawną. Koszt takiej porady to 70 złotych brutto. W ramach tej ceny przygotujemy kompleksową odpowiedź na zadane przez Pana pytania oraz oczywiście umozliwimy zadawanie nieograniczonej liczby pytań dodatkowych. Zachęcamy do zapoznania się z opinią o naszej Kancelarii na facebooku, google+, tumblr oraz sudlex.pl. Zachęcam również do bezpośredniego kontaktu n 884306222.

70 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Centrum Prawno-finansowe B2B S.A.

Centrum Prawno-finansowe B2B S.A.

2017.01.10: Witam serdecznie, Przygotujemy opinie prawną na wskazane wyżej pytanie. W razie zainteresowań serdecznie zapraszam do kontaktu mailowego na adres olga.yagodintseva@centrumb2b.com

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Mateusz Niemiec

Mateusz Niemiec

2017.01.11: Adwokat Mateusz Niemiec (kamn.wroclaw.pl). Ukończone Podyplomowe Studia Prawa Gospodarczego i Handlowego oraz Podyplomowe Studia Prawa Podatkowego na Uniwersytecie Wrocławskim. Bogate doświadczenie zawodowe, w szczególności sprawach sądowych. Kompleksowa pomoc prawna. Trener z zakresu prawa zobowiązań. Pełnił funkcję kuratora osób prawnych oraz przymusowego zarządcy nieruchomości. Kontakt: e-mail: kamn.wroclaw@interia.pl lub tel . 698-933-151.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Oskar Kochman

Oskar Kochman

2017.01.10: Panie Grzegorzu, przygotuje opinie prawną na wskazane wyżej pytanie. Specjalizuje się w sprawach dot. nieruchomości, także związanych z podatkami od obrotu nieruchomościami. Koszt opinii prawnej: 100 zł W tej cenie odpowiem oczywiście na dodatkowe pytania dotyczące sprawy. Proszę o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Z poważaniem, Oskar Kochman tel. 787-493-506 e-mail: oskar.kochman@gmail.com

100 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo