Umawianie Spotkań Biznesowych z Klientami B2B

(1518374)

Katowice

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia dotyczące obsługi klientów

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: TAK
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 3

W związku z rozbudową działu sprzedaży B2B poszukujemy firmy lub osoby, która zajmie się kontaktem z przedstawicielami firm - potencjalnych klientów - oraz docelowo umawianiem spotkania lub prezentacje online na terenie Polski Południowej.

Przedmiotem sprzedaży jest branża IT z naciskiem na okablowanie oraz urządzenia aktywne. Naszymi klientami są zarówno małe podmioty (spółki, instalatorzy, projentanci) jak i największe spółki w Kraju.

Możliwość udostępnienia bazy kontaktowej lub wykorzystanie bazy Zleceniobiorcy. Dopuszczamy zdalną realizację zlecenia lub w siedzibie naszej firmy. Rozliczenie najlepiej "za sukces" czyli umówione spotkanie, chociaż dopuszczamy inne formy rozliczenia.

Zainteresowane osoby proszę o pozostawienie danych kontaktowych.

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
ABI CALL CENTER SP. Z O.O.

ABI CALL CENTER SP. Z O.O.

2017.01.12: Witam Serdecznie, Specjalizujemy się w świadczeniu usług w zakresie kompleksowej obsługi klientów oraz telesprzedaży. Jesteśmy młodą firmą opartą na pasji, niezachwianej motywacji, a także wieloletnim doświadczeniu zawodowym ludzi, którzy ją tworzą. Jako firma usługowa, nieustannie staramy się rozwijać, wykorzystując naszą najlepszą wiedzę zapewniać innowacyjne rozwiązania biznesowe dla firm. Łącząc światy naszych partnerów i ich klientów zapewniać najlepszą możliwą jakość w stosunku do kosztów i przekraczać ich oczekiwania – budując wspólny rozwój. Zapewniamy w ten sposób wartość dodaną dla wszystkich zainteresowanych stron zachowując i wzmacniając naszą pozycję na rynku. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z uwagi na odmienny charakter każdego zlecenia starając się zaspokoić potrzeby każdego Klienta. Proszę o kontakt pod adresem email: bartłomiej.noga@abicc.pl , bądź też pod numerem TELEFONU 537577975. Serdecznie zachęcam do współpracy.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Findcanoe sp. z o.o.

Findcanoe sp. z o.o.

2017.01.19: Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji tego interesującego zlecenia. Od lat zajmuje się generowaniem leadów na zamówienie. Naszą współpracę chciałbym rozpocząć od konkretnego określenia grupy docelowej. Następnie przedstawię kosztorys i propozycję strategii przeprowadzenia kampanii. Po akceptacji zabieram się do działania

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Magda Rola

Magda Rola

2017.01.10: Witam, Wykazuję zainteresowanie Pana zleceniem, proszę o więcej informacji 03madzia@gmail.com, tel. 797 529 577. Pozdrawiam, MR

1 zł

za sztuka

GreyDarkIcoInfo