Prowadzenie kadr i płac zlecę

(1517340)

Warszawa

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia na obsługę kadrowo-płacową

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: NIE
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 5

Zlecę całościowe prowadzenie kadr i płac w dwóch spółkach.
Łączna liczba pracowników zatrudnionych na um o pracę w obu spółkach - 15 osób (stałe, powtarzalne co miesiąc wynagrodzenie, bez dodatkowych składników wynagrodzeń)
Łączna liczba umów zleceń (bez ZUS) w obu spółkach - 13-14 osób
Umowy o dzieło - ok 5-7 miesięcznie
Rozpoczęcie zlecenia - luty 2017

Chcemy, żeby osoba prowadząca kadry wykonywała tą pracę u nas w biurze. Mamy swój program płacowo-kadrowy AGA (przeszkolimy w przypadku nieznajomości).
Czas wykonywania pracy elastyczny, bez narzucania godzin i czasu, w jakim ma być wykonane zlecenie. Nie wymagamy codziennej obecności w biurze (to może być raz w tygodniu lub rzadziej, w zależności od potrzeb czasowych na wykonanie wszystkich koniecznych prac).
Wymagamy natomiast, aby w tym elastycznie ustawionym czasie pracy przypilnowana była i na bieżąco prowadzona cała dokumentacja kadrowo-płacowa.

Zlecenie zdalne wykluczone.
Mieścimy się w bliskich okolicach Galerii Mokotów.

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
Kancelaria Księgowa Swisspolhand Sp. Z O.o.

Kancelaria Księgowa Swisspolhand Sp. Z O.o.

2017.01.12: Witam, Kancelaria Księgowa zaprasza do współpracy. Nasza kancelaria mieści się na Woli w Warszawie, już niedługo powstanie filia w Raszynie. Istniejemy od 1997 roku, posiadamy LMF, OC zawodowe i doświadczenie w branży. Obsługa kadrowo płacowa 20 zł netto/osoba/miesiąc również dojeżdżam do klientów. Zapraszamy do kontaktu a.zalas@swisspolhand.pl tel. 228364706 Zapraszamy również na naszą stronę www.swisspolhand.pl gdzie dostępna jest lista referencji oraz na profil na FB
(22)8364706

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Biuro Rachunkowe MINI

Biuro Rachunkowe MINI

2017.01.08: Witam, chętnie podejmę się zlecenia. Pracowałam na programie AGA, mam doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji kadrowo-płacowej. Telefon kontaktowy 791230963 Pozdrawiam.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Goodhouse Studio Sp. z o.o.

Goodhouse Studio Sp. z o.o.

2017.01.10: Witam, Siedziba naszej firmy jest w Łodzi natomiast dojeżdżamy do klientów do Warszawy jak i za Warszawę. Koszty przedstawiają się następująco: Umowa o pracę - 20zł Umowa zlecenie - 15zł Umowy o dzieło - 15 zł Dojazd 200 zł /mc Pracowaliśmy już w programie AGA. Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów :info@goodtax.pl.

20 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
MG Capital

MG Capital

2017.01.09: Szanowni Państwo, jesteśmy w stanie zaproponować delegowanie pracownika do Państwa siedziby. Znajdujemy się również niedaleko GM. Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu omówienia ewentualnej współpracy. Pozdrawiam, mob.: + 48 883 330 417 mail: joanna.k@mgcapital.eu skype: joanna.mgcapital

1 zł

za roboczogodzina

GreyDarkIcoInfo
FINANSUS Biuro Rachunkowe

FINANSUS Biuro Rachunkowe

2017.01.08: Witam, chętnie podejmę się Państwa zlecenia. Obecnie pracuję na programie AGA. Mam doświadczenie w prowadzeniu kadr i płac. Zasady współpracy są do ustalenia. Jestem elastyczna. Zapraszam do kontaktu 604269839. Proponowana cena to 20 zł za osobę.

20 zł

za sztuka

GreyDarkIcoInfo