12 ogłoszeń
Lista wykonawców
MEBLE NA WYMIAR - ZAKŁAD STOLARSKI ALEKSANDER ŁOZA SWARZĘDZ Poznań i okolice

MEBLE NA WYMIAR - ZAKŁAD STOLARSKI ALEKSANDER ŁOZA

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem specjalizującą się w wykonywaniu mebli na zamówienie. Łączymy tradycyjną technologię z najnowszą . Przy obróbce stosujemy maszyn CNC
Ponad miesiąc temu
Meble na każdą kieszeń - KLM MEBLE KATARZYNA GŁOWACKA POZNAŃ i okolice

Meble na każdą kieszeń - KLM MEBLE KATARZYNA GŁOWACKA

KLM MEBLE Wykonujem meble na wymiar : Kuchenne, lazienkowe ,szafy wnekowe, biurowe Wykonujemy profesjonalna wizualizacje 3D, pomiar u klienta i fachowe doradztwo.Gwarantujemy wysoka jakosc wykonania i atrakcyjne ceny.
Ponad miesiąc temu
Po pierwsze-klient - Zakład Remontowo-Budowlany Poznań i okolice

Po pierwsze-klient - Zakład Remontowo-Budowlany

Prowadzę działalność od 1991 w zakresie usług ogólnobudowlanych a w szczególności UKŁADANIE PŁYTEK i wszystko co z tym związane(remonty łazienek instalacje wod kan,montaż kabin,maty grzew .Od pięciu lat wraz z żoną (licencja zarządcy nieruchomości) zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami .
Ponad miesiąc temu
Sklep wielobranzowy majka Poznan i okolice

Sklep wielobranzowy majka

wszelkiego rodzaju prace wykonczeniowo budowlane w szczegolnosci szpachlowanie malowanie sucha zabudowa plytki panele montaz drzwi i okien itp
Ponad miesiąc temu
Www.skarbdom.pl - SKARBDOM Poznań i okolice

Www.skarbdom.pl - SKARBDOM

Budujesz, remontujesz, wyposażasz odwiedź Nasz sklep internetowy www.skarbdom.pl . Skarbdom zajmuje się dostarczaniem materiałów wprost na budowę inwestora, obsługujemy kompleksowo inwestycje od fundamentów, po dach kończąc na wyposażeniu.
Ponad miesiąc temu
Www.k2-bud.eu - K2 Paweł Kowalski Poznań i okolice

Www.k2-bud.eu - K2 Paweł Kowalski

Wykonujemy prace budowlano-remontowe tj murowanie, tynkowanie, dekarstwo, ocieplanie budynków, układanie glazury, terakoty, gresu, płytek, malowanie wnętrz i budynków, układanie paneli , parkietów, wykonanie ścianek działowych, sufitów podwieszanych. Sprzedajemy materiały budowlane w cenach…
Ponad miesiąc temu
AKCENT STYL POZNAŃ i okolice

AKCENT STYL

Jedyna w kraju wypożyczalnia samochodów na gaz ziemny www.ecoautorent.pl Oferujemy samochody dostawcze i osobowe ,koszt przejechania 100 km to kwota 15-35 zł w zależności od typu pojazdu.
Ponad miesiąc temu
EFFECTO S.C. Poznań i okolice

EFFECTO S.C.

BUDOWA DOMÓW , KOMPLEKSOWE ZAMYKANIE OBIEKTÓW , OKNA , DRZWI , ROLETY , BRAMA GARAŻOWA , PARAPETY , PODŁOGI
Ponad miesiąc temu
ROBI

ROBI

OFERUJEMY PAŃSTWU: Meble kuchenne Meble pokojowe Meble łazienkowe Meble biurowe Szafy i garderoby Meble nietypowe NA TERENIE POZNANIA WYKONUJEMY POMIAR , PROJEKT I WYCENĘ CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE.
Ponad miesiąc temu
NTS - Nova Techsystem Sp. z o.o. Poznań i okolice

NTS - Nova Techsystem Sp. z o.o.

OGRZEWANIE – KLIMATYZACJA – WENTYLACJA – ENERGIA ODNAWIALNA PROJEKTOWANIE – MONTAŻ – SERWIS – SPRZEDAŻ PPRODUCENT PRÓZNIOWYCH KOLEKTORÓW SŁONECZNYCH – NTS SOLAR DYSTRYBUCJA ELEMENTÓW KONSTRUKCYJNYCH I IZOLACYJNYCH KONCERNU STEICO USŁUGI BUDOWLANE – BUDOWA DOMÓW W SYSTEMIE STEICO SALON…
Ponad miesiąc temu
Nigra

Nigra

X
Ponad miesiąc temu
P.T.H.U. EM-TECH - P.T.H.U. EM-TECH Michał Walerowicz Poznań i okolice

P.T.H.U. EM-TECH - P.T.H.U. EM-TECH Michał Walerowicz

Firma Przedsiębiorstwo Techniczno Handlowo Usługowe EM-TECH zajmuje się kompleksową obsługa inwestycji budowlanych od nadzorów budowlanych, przez prace wykończeniowe i remontowe aż po generalne wykonawstwo inwestycji budowlanych "pod klucz".
Ponad miesiąc temu