5 ogłoszeń
Lista wykonawców
Grzegorz Miętek Łomianki i okolice

Grzegorz Miętek

Programista z bardzo dobrą znajomością C#. Świetna znajomość Unity 3D. Natomiast jestem początkującym programistą w Wordpressie. Mam też wiedzę z innych języków i silników.
Ponad miesiąc temu
Usługi bez Komplikacji - Tomasz Wojewoda Łomianki i okolice

Usługi bez Komplikacji - Tomasz Wojewoda

. opieka informatyczna w pełnym zakresie . indywidualne projekty i wdrożenia . ponad 10 letnie doświadczenie w branży IT . redukcja kosztów . zastosowanie najnowszych technologii . minimalizację ryzyka przestojów i niebezpieczeństwa utraty danych . rozbudowana oferta dostosowana do potrzeb…
Ponad miesiąc temu
Aleksandra Witkowska Łomianki i okolice

Aleksandra Witkowska

Jeśli prowadzą Państwo sklep internetowy i brakuje Państwu czasu na wprowadzanie produktów do sklepu bądź ich aktualizację, chętnie zajmę się tym w Państwa imieniu. Gwarantuję szybki czas realizacji , dokładne wykonanie i przystępne ceny.
Ponad miesiąc temu
Adam Sz

Adam Sz

Jestem TPM przy dużych międzynarodowych projektach. Pracuję w środowisach *nixowych, java, c++, mysql i postgres. W tych technologiach posiadam wieloletnie doświadczenie. MSSQL. FV
Ponad miesiąc temu
Tomasz Kałuziński Łomianki i okolice

Tomasz Kałuziński

Jesteśmy wyjątkowym zespołem uzdolnionych studentów zajmujących się tworzeniem stron internetowych i grafiki. Jeśli chcesz rozwinąć działalność i posiadać stronę internetową albo ulepszyć rozwiązania graficzne to zapraszamy!
Ponad miesiąc temu