269 ogłoszeń
Lista wykonawców
Alicja Fabiszczak Castellón i okolice

Alicja Fabiszczak

Tłumaczenia i interptetacje z języka polskiego na hiszpański i odwrotnie.
Ponad miesiąc temu
Cyprian Wólkiewicz Jelenia Góra i okolice

Cyprian Wólkiewicz

Dziennikarz, redaktor, korektor i copywriter. Autor tekstów publicystycznych, naukowych i popularnonaukowych, a także użytkowych o różnorodnym przeznaczeniu (pisma urzędowe, teksty reklamowe). Współpracownik "Gazety Wyborczej", "Recyklingu Idei", "Formatu P". Instruktor warsztatów…
Katarzyna Wojciechowska Wrocław i okolice

Katarzyna Wojciechowska

Witam, posiadam tytuł magistra z filologii angielskiej oraz tytuł licencjata z dziennikarstwa i PR. Tłumaczę teksty z języka angielskiego na polski i odwrotnie. Zapraszam do współpracy.
Ponad miesiąc temu
Profesjonalne tłumaczenia - Mariik Kkk Gliwice i okolice

Profesjonalne tłumaczenia - Mariik Kkk

Tłumacz z doświadczeniem
Ponad miesiąc temu
DMCK Zębice i okolice

DMCK

Dolnośląskie Mobilne Centrum Kultury, firma z branży edukacyjnej, kulturalnej i rozrywkowej, oferuje najwyższej jakości usługi z zakresu: – nauczania języków obcych, – edukacji muzyczno-kulturowej dla najmłodszych, – oprawy imprez i realizacji koncertów eventowych, – prowadzenia zajęć…
Ponad miesiąc temu
Across the Universe - Tomasz Pierzchała

Across the Universe - Tomasz Pierzchała

Jestem doświadczonym tłumaczem języka angielskiego, rosyjskiego i ukraińskiego oraz wieloletnim nauczycielem i lektorem języka angielskiego. Specjalizuję się m.in. w tłumaczeniach ze sztuki, biznesu, turystyki, informatyki, lokazlizacji oraz innych dziedzin.Kilka przykładów moich tłumaczeń…
Ponad miesiąc temu
Kinga Błaszczyk Wałbrzych i okolice

Kinga Błaszczyk

Jestem magistrem filologii angielskiej, specjalizacja tłumaczeniowa. Oferuję profesjonalne tłumaczenia wszelkiego rodzaju tekstów z języka angielskiego na polski i z polskiego na angielski.
Ponad tydzień temu
Kamil Straszak Wrocław i okolice

Kamil Straszak

Witam. Po wielu latach spędzonych w Anglii, gdzie nauczyłem się władać biegle w mowie, jak i piśmie tymże językiem, po powrocie do Polski postanowiłem zrobić z tego użytek. Jako że pisanie jest też moim hobby, zacząłem zajmować się tłumaczeniami i pisaniem tekstów w języku Angielskim.
Ponad miesiąc temu
Małgorzata Brożek Wrocław i okolice

Małgorzata Brożek

Witam, interesuję się pisaniem tekstów oraz tłumaczeniami angielskiego oraz, na poziomie średnio zaawansowanym francuskiego.
Ponad miesiąc temu
Angelika Rzymska Kaszówka i okolice

Angelika Rzymska

Zajmuję się pisaniem oraz korektą tekstów. Mam doświadczenie, ale nie zawodowe. Gwarantuję wykonanie zleceń na wysokim poziomie, szybko i rzetelnie.
Aa Aa Xxx i okolice

Aa Aa

qwerty
Sylwia Gocka Kłodzko i okolice

Sylwia Gocka

Witam serdecznie mam wykształcenie średnie . Od zawsze kiedy pamiętam w szkole kochałam pisać wypracowania. Brałam nawet udział w konkursach. Posiadam dużą fantazję i ogromną wyobraźnię. Zapraszam.
Joanna Michalska Kudowa-Zdrój i okolice

Joanna Michalska

Jestem z wykształcenia i zamiłowania germanistką, pracuję jako nauczycielka języka niemieckiego oraz jako tłumacz. Od 5 lat mieszkam w Niemczech. Chętnie podejmę się tłumaczeń pisemnych, pisania tekstów, pomocy w pisaniu prac na studiach, wypracowań itd.
Ewa Wysocka Wrocław i okolice

Ewa Wysocka

Zajmuję się pisaniem od zawsze. Piszę artykuły, redaguję teksty, powołuję do życia slogany, podpowiadam znajomym jak pisać maile, cv, odwołania, podania i listy motywacyjne. Robię tłumaczenia z języka angielskiego, tworzę wpisy, posty, precle, wszystko co trzeba wyrazić, ja potrafię opisać.
Ponad tydzień temu
Julia Szyszyło Wrocław i okolice

Julia Szyszyło

Wykonuję transkrypcje: wywiadów, podcastów, nagrań ze spotkań itp. Wycena zlecenia jest dobierana indywidualnie.
Ponad tydzień temu
Dominika Orłowska  Jawor i okolice

Dominika Orłowska

TWORZENIE TEKSTÓW! RÓŻNEJ TREŚCI! BLOG, STRONY INTERNETOWE, E-MAIL, BIURA PODRÓŻY, POPRAWIANIE EBOOKÓW. ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY. :)
Ponad tydzień temu
Krystyna  Bolotska  Wrocław i okolice

Krystyna Bolotska

Zajmuję się tłumaczeniami z języka angielskiego oraz rosyjskiego. Rosyjski to mój pierwszy język ojczysty, angielski - trzeci. Jestem tłumaczem ustnym podczas spotkań oraz konferencji międzynarodowych. Również wykonuję tłumaczenia na różne tematy, włącznie z tekstami technicznymi. Mam…
Ponad miesiąc temu
Adam Szulc Wrocław i okolice

Adam Szulc

Korepetycje matematyka/fizyka. Wykonywanie projektów na uczelnie techniczne (PKM, PPT).
Ponad miesiąc temu
Mateusz Ostojski Wrocław i okolice

Mateusz Ostojski

Tłumaczenia z polskiego na niderlandzki i z niderlandzkiego na polski
Ponad miesiąc temu
Krzysztof Pogoda Duszniki-Zdrój i okolice

Krzysztof Pogoda

Wszystko, szybko się uczę. Dam sobie radę... Kontakt: zinith.kp@gmail.com