26 ogłoszeń
Lista wyróżnionych wykonawców
Szybko, rzetelnie ,TANIO! - Rafał Miszkurka Olsztyn i okolice

Szybko, rzetelnie ,TANIO! - Rafał Miszkurka

Jestem właścicielem biura tłumaczeń Polglish oferującego tłumaczenia, korekty i przygotowywanie tekstów zarówno ogólnych jak i specjalistycznych. Gwarantuję szybkie oraz profesjonalne wykonanie usługi w oparciu o ponad czteroletnie doświadczenie w branży, ukończone studia filologiczne…
Lista wykonawców
Profesjonalne Tłumaczenia - Translator24.pl Olsztyn i okolice

Profesjonalne Tłumaczenia - Translator24.pl

Biuro Tłumaczeń Online Translator24.pl Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny http://translator24.pl/
Marta Topka Olsztyn i okolice

Marta Topka

Jestem filologiem polskim i logopedą. Pisanie tekstów stanowi dla mnie czystą przyjemność. Podejmę się również korepetycji z języka polskiego oraz zajęć logopedycznych z dziećmi, również przez skype.
Marcin Dolecki Olsztyn i okolice

Marcin Dolecki

Pisanie tekstów dla sklepów. Zapraszam na stronę SeoTek.pl
Aleksandra Kapłon  Olsztyn i okolice

Aleksandra Kapłon

Witam. Świadczę prywatne usługi dotyczące tłumaczenia tekstów z języka Angielskiego na język Polski. Oferuję również korekty w języku polskim. Posiadam ogromne doświadczenie w usługach Copywriter’skich. Przyjmę zlecenia dot. tłumaczenia programów, tłumaczenia tekstów, oraz pisania tekstów…
Maciej Wygonowski Olsztyn i okolice

Maciej Wygonowski

tłumaczenia (angielski), copyrighting, proste strony internetowe
Marta Kraszewska Olsztyn i okolice

Marta Kraszewska

Jestem studentką filologii angielskiej, w tym roku ukończyłam studia licencjackie na tym kierunku (specjalizacja translatorska). Podejmę się tłumaczenia tekstów z języka angielskiego na polski i na odwrót, a także transkrypcji nagrań audio oraz korekty.
JeśliCośRobiszRóbToDobrze - Jolanta Meus

JeśliCośRobiszRóbToDobrze - Jolanta Meus

Mgr filologii rosyjskiej wykona kompleksowe tłumaczenia z języka polskiego na rosyjski i z rosyjskiego na polski SZYBKO I SOLIDNIE!
Ponad miesiąc temu
Jakub Szubzda Olsztyn i okolice

Jakub Szubzda

Wykonuje Zlecenia o Copywritting, jako osoba początkująca. nie mam ogromnego doświadczenia w tej branży, ale obiecuje dawać z siebie wszystko i zawsze robić więcej niż osoba zlecająca będzie sobie życzyła. Zatrudniając mnie nie dostaniesz pewności, że otrzymasz tekst najlepszej jakości, ale…
Chcieć to móc. :) - Katarzyna Janicka Olsztyn i okolice

Chcieć to móc. :) - Katarzyna Janicka

Witam! Studiowałam filologię angielską o specjalizacji translatorskiej i oferuję zarówno korepetycje (na terenie Olsztyna) dla osób z każdej grupy wiekowej oraz o różnym poziomie zaawansowania, a także profesjonalne, szybkie i solidne tłumaczenia w dobrej cenie. Tłumaczę nie tylko teksty…
Ponad miesiąc temu
Karolina  Sikorska Olsztyn i okolice

Karolina Sikorska

Wykonanie wielu prac zdalnych, pracowałam również jako tajemniczy klient, oraz tester oprogramowania, w chwili obecnej jestem na urlopie macierzyńskim, mam dużo wolnego czasu i chętnie podejmę się zleceń zdalnych.
Izabela Tokarzewska Olsztyn i okolice

Izabela Tokarzewska

Do zaoferowania mam tłumaczenia z języka angielskiego na polski lub z polskiego na angielski.
Zuzanna Wagner Olsztyn i okolice

Zuzanna Wagner

Zajmuję się tłumaczeniem pisemnym różnego typu tekstów z języka niemieckiego na polski i odwrotnie. Jestem także korepetytorem języka niemieckiego.
Monika ZpasjąDoPisania Olsztyn i okolice

Monika ZpasjąDoPisania

Copywriter z lekkim piórem i bogatym doswiadczeniem, w tworzeniu tekstów o różnorakiej tematyce, zapraszam do kontaktu.
Lena SJ Olsztyn i okolice

Lena SJ

tlumaczenie tekstow z polskiego na angielski oraz z angielskiego na polski, szybki czas realizacji, terminowosc, cena do negocjacji, gwarancja dodatkowej, wliczonej w ustalona cene korekty przetlumaczonego tesktu przez native speaker.
Ola El Olsztyn i okolice

Ola El

Tłumaczenia (różne dziedziny), korepetycje i nauczanie języka angielskiego. Dodatkowo posiadam wykształcenie humanistyczne i piszę pracę (eseje, referaty, prace licencjackie itp)
Marta Chyła Olsztyn i okolice

Marta Chyła

scenarzysta, reżyser filmów animowanych
Pereklad Tłumaczenia Olsztyn i okolice

Pereklad Tłumaczenia

Native speaker języka rosyjskiego i ukraińskiego, wyższe wykształcenie o profilu ekonomicznym zdobyte w Polsce. Wykonane liczne tłumaczenia o różnorakiej tematyce, w tym ustne. Chętnie podejmę współprace w zakresie: tłumaczeń pisemnych i ustnych, napisania tekstów w dowolnym z języków ru-ua-pl.
MożeszJeśliMyśliszŻeMożes - Monika Trochimiuk

MożeszJeśliMyśliszŻeMożes - Monika Trochimiuk

tłumacz języka ukraińskiego, pisanie tekstów, korekty, rękodzieło artystyczne - kartki okolicznościowe, zaproszenia, winietki, zawieszki itp.
Ponad miesiąc temu
Anna Świniarska Olsztyn i okolice

Anna Świniarska

Jestem magistrem pedagogiki o specjalności resocjalizacja i profilaktyka społeczna a także posiadam tytuł licencjata z kierunku pedagogika specjalna i resocjalizacja. Po za tym prywatnie bardzo dużo podróżuje z racji czego moja wiedza na ten temat pomoże mi w realizacji ewentualnych zleceń…
Ponad miesiąc temu