43 ogłoszenia
Lista wyróżnionych wykonawców
Joanna JOanna Toruń i okolice

Joanna JOanna

Specjalista do redakcji tekstów, tłumacz
Ponad miesiąc temu
Lista wykonawców
Katarzyna Kawczynska Toruń i okolice

Katarzyna Kawczynska

Ukończyłam filologię angielską na UMK oraz Skandynawistykę , sp. filologia norweska na UG. Zajmuję się nauką oraz tłumaczeniem tekstów z oraz na język angielski oraz norweski.
Ponad tydzień temu
Krzysztof Kmiecikowski Toruń i okolice

Krzysztof Kmiecikowski

Jestem firmą, która tworzy strony www oraz drobne prace graficzne. Zajmuję się również pisaniem tekstów i artykułów. Krótkie terminy realizacji oraz przystępne ceny.
Ponad miesiąc temu
Alicja Dąbska Toruń i okolice

Alicja Dąbska

Podejmę się tłumaczenia z języka niemieckiego na polski. Studiuję filologię germańską na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, zdobyłam tytuł licencjata i pogłębiam swoje umiejętności (od października 2017 na studiach magisterskich). Chętnie podejmę się tłumaczenia zdalnego.
Ponad miesiąc temu
Joanna Makowska-Dietrich Toruń i okolice

Joanna Makowska-Dietrich

Pracuje w niemieckiej firmie specjalistycznej. Posługuję się biegle językiem niemieckim w mowie i piśmie, w tym również językiem technicznym. Tłumaczę symultanicznie szkolenia techniczne oraz pisemnie książki serwisowe, instrukcje etc. Mieszkałam i pracowałam w Niemczech ponad 10 lat…
Ponad miesiąc temu
Patrycja Łąpieś

Patrycja Łąpieś

Zajmuję się copywritingiem od roku i stał się moim sposobem na życie Regularnie redagując artykuły na blogi, strony. Co mogę dać od siebie? Profesjonalizm, terminowość, stały kontakt oraz wysokiej jakości teksty, zachęcające do przeczytania Zapraszam do współpracy, a w razie jakichkolwiek…
Ponad miesiąc temu
Anita Dan Toruń i okolice

Anita Dan

Witam, oferuję tłumaczenia z języka niemieckiego na język polski i odwrotnie. Zapraszam do współpracy.
Ponad miesiąc temu
Julia Kijewska Toruń i okolice

Julia Kijewska

Jestem freelancerem. Zajmuję się copywritingiem oraz tłumaczeniami (języki: angielski, hiszpański, włoski).
Ponad miesiąc temu
Bartosz Hinc Toruń i okolice

Bartosz Hinc

Szanowni Państwo, Wykonuje tłumaczenia dokumentów i różnych tekstów w Języku francuskim.
Ponad miesiąc temu
Aleksandra Jelińska Toruń i okolice

Aleksandra Jelińska

Na zlecenie: - piszę teksty o różnej tematyce (bajki dla dzieci, na różne blogi o zdrowej żywności i żywieniu, teksty naukowe (ukończone humanistyczne studia doktoranckie) - redaguję gotowe teksty czyli wnoszę poprawki pod względem merytorycznym i stylistycznym - wykonuję tłumaczenia…
Ponad miesiąc temu
Anastazja Gutikowa Toruń i okolice

Anastazja Gutikowa

Tłumaczenie tekstów dla firm oraz prywatnie, szybkie i dokładne tłamczenie z języka rosyjskiego, białoruskiego, ukraińskiego na polski oraz odwrotnie.
Ponad miesiąc temu
Aleksandra Kwas Toruń i okolice

Aleksandra Kwas

Tłumaczenia (niemiecki, rosyjski, polski), korepetycje (niemiecki, rosyjski, angielski), pisanie artykułów prasowych i innych tekstów na zlecenie.
Ponad miesiąc temu
Paweł Grabowski Toruń i okolice

Paweł Grabowski

Uczeń Gimnazjum i Liceum Akademickiego w Toruniu. Programista Java, Ruby, wielokrotny laureat. Angielski - Advanced na B.
Ponad miesiąc temu
Right in translation - Zofia Rusiecka Toruń i okolice

Right in translation - Zofia Rusiecka

Tłumaczenia ustne i pisemne z jęz. angielskiego na polski i z polskiego na angielski. Ponad 16 lat doświadczenia w różnorodnych dziedzinach. Tłumaczenia ustne konsekutywne i szeptane. Szybko i profesjonalnie.
Ponad miesiąc temu
PRIAG Biuro Tłumaczeń Toruń i okolice

PRIAG Biuro Tłumaczeń

Biuro Tłumaczeń PRIAG, zagwarantuje Państwu profesjonalną jakość, rzetelność i terminowość, nie obciążając przy tym Państwa budżetu. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe jak i specjalistyczne.Nie wykonujemy tłumaczeń przysięgłych. Nasi tłumacze, absolwenci wyższych uczelni; polskich jak…
Ponad miesiąc temu
Perfekcja to nasze motto. - Zbigniew Czekalski Toruń i okolice

Perfekcja to nasze motto. - Zbigniew Czekalski

Firma Perfect b2b z Torunia, jak sama nazwa wskazuje, oferuje szeroko rozumiane usługi dla biznesu. Profesjonalne podejście do każdego klienta i zlecenia gwarantuje dwustronną satysfakcję oraz obopólne korzyści. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Ponad miesiąc temu
Urszula Stawinoga Toruń i okolice

Urszula Stawinoga

Absolwentka filologi germańskiej. Oferuję tłumaczenia pisemne nieprzysięgłe pl-de, de-pl: e-maile, faksy, strony internetowe, teksty zwykłe, listy, korespondencja handlowa, dokumentacja technic
Ponad miesiąc temu
Język rosyjski, ukraiński - Sergii Labzenko Toruń i okolice

Język rosyjski, ukraiński - Sergii Labzenko

Dzień dobry Chciałbym zaproponować Państwu swoje usługi jako tłumacz. Jestem z Ukrainy, języki rosyjski i ukraiński są moimi językami ojczystymi. Moja żona jest polką, razem tworzymy dobry zespól. Od 10 lat zajmujemy się tłumaczeniem tekstów z języka polskiego na rosyjski/ukraiński…
Ponad miesiąc temu
Tłumaczenia niemiecki - Angelika Bojar

Tłumaczenia niemiecki - Angelika Bojar

Tłumaczenia zwykłe na język niemiecki oraz z niemieckiego na polski, korekta językowa. Wystawiam rachunki.
Ponad miesiąc temu
Sergiej Labzenko Toruń i okolice

Sergiej Labzenko

Tłumaczenie z języka rosyjskiego, ukraińskiego. Doświadczenie w tłumaczeniu umów, dokumentacji technicznej, CV pracowników, stron internetowych.
Ponad miesiąc temu