40 ogłoszeń
Lista wyróżnionych wykonawców
Szybko, rzetelnie ,TANIO! - Rafał Miszkurka Olsztyn i okolice

Szybko, rzetelnie ,TANIO! - Rafał Miszkurka

Jestem właścicielem biura tłumaczeń Polglish oferującego tłumaczenia, korekty i przygotowywanie tekstów zarówno ogólnych jak i specjalistycznych. Gwarantuję szybkie oraz profesjonalne wykonanie usługi w oparciu o ponad czteroletnie doświadczenie w branży, ukończone studia filologiczne…
Lista wykonawców
Profesjonalne Tłumaczenia - Translator24.pl Olsztyn i okolice

Profesjonalne Tłumaczenia - Translator24.pl

Biuro Tłumaczeń Online Translator24.pl Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny http://translator24.pl/
Tłumaczenia filmy - Niemiecki84 Tomasz Janczarek Olsztyn i okolice

Tłumaczenia filmy - Niemiecki84 Tomasz Janczarek

Profesjonalne tłumaczenia z języka niemieckiego oraz angielskiego na język polski i odwrotnie w bardzo atrakcyjnej cenie. Płacisz za konkretną liczbę znaków, a nie za całą stronę. MONTAŻ FILMÓW ORAZ PREZENTACJI ZE ZDJĘĆ. www.niemiecki84.pl kontakt@niemiecki84.pl GG 780546
Marta Topka Olsztyn i okolice

Marta Topka

Jestem filologiem polskim i logopedą. Pisanie tekstów stanowi dla mnie czystą przyjemność. Podejmę się również korepetycji z języka polskiego oraz zajęć logopedycznych z dziećmi, również przez skype.
Marcin Dolecki Olsztyn i okolice

Marcin Dolecki

Pisanie tekstów dla sklepów. Zapraszam na stronę SeoTek.pl
Justyna Chomyj Olsztyn i okolice

Justyna Chomyj

Posiadam bardzo duże znajomości języka Niemieckiego (mòj Ojczysty). Bardzo chętnie podejmę sie jakiemukolwiek zleceniu zwiazanemu z tłumaczeniem tekstu bądź napisaniu pracy.Posiadam dużo wolnego czasu, praca byłaby przysyłana terminowo. Proszę o szczegóły .Pozdrawiam.
Profesjonalnie i tanio - Nowy Wymiar Tłumaczeń Olsztyn i okolice

Profesjonalnie i tanio - Nowy Wymiar Tłumaczeń

Jakość, rzetelność i terminowość - oto jak powstają profesjonalne tłumaczenia. - kompleksowe usługi tłumaczeniowe, - korepetycje, nauka języka, - edycja stron internetowych.
Ponad miesiąc temu
Kordian Dudkowski Olsztyn i okolice

Kordian Dudkowski

Nazywam się Kordian i oferuje usługi w tłumaczeniu języka niemieckiego. Mogę pochwalić się fantastyczną znajomością języka niemieckiego i 4 dalszych języków. Wychowałem się całe życie w niemczech i ukończyłem tam szkoły.
Monika Kalwajtys Olsztyn i okolice

Monika Kalwajtys

Zajmuję się tłumaczeniami z j. niemieckiego na j.polski oraz z j.polskiego na j. niemiecki. Posiadam również doświadczenie jako tłumacz ustny (tłumaczenie konferencyjne, tłumaczenie szeptane, tłumaczenie wideokonferencyjne, tłumaczenie konsekutywne). Zapraszam do współpracy.
Ewelina Rydzewska Olsztyn i okolice

Ewelina Rydzewska

Dzień dobry. Jestem magistrem filologii germańskiej o specjalizacji translatorskiej z doświadczeniem w tłumaczeniu różnego rodzaju tekstów. Gwarantuję rzetelność i solidność. Zapraszam serdecznie do współpracy!
Jakub Szubzda Olsztyn i okolice

Jakub Szubzda

Wykonuje Zlecenia o Copywritting, jako osoba początkująca. nie mam ogromnego doświadczenia w tej branży, ale obiecuje dawać z siebie wszystko i zawsze robić więcej niż osoba zlecająca będzie sobie życzyła. Zatrudniając mnie nie dostaniesz pewności, że otrzymasz tekst najlepszej jakości, ale…
Karolina  Sikorska Olsztyn i okolice

Karolina Sikorska

Wykonanie wielu prac zdalnych, pracowałam również jako tajemniczy klient, oraz tester oprogramowania, w chwili obecnej jestem na urlopie macierzyńskim, mam dużo wolnego czasu i chętnie podejmę się zleceń zdalnych.
JeśliCośRobiszRóbToDobrze - Jolanta Meus

JeśliCośRobiszRóbToDobrze - Jolanta Meus

Mgr filologii rosyjskiej wykona kompleksowe tłumaczenia z języka polskiego na rosyjski i z rosyjskiego na polski SZYBKO I SOLIDNIE!
Ponad miesiąc temu
Maciej Wygonowski Olsztyn i okolice

Maciej Wygonowski

tłumaczenia (angielski), copyrighting, proste strony internetowe
Aleksandra Kapłon  Olsztyn i okolice

Aleksandra Kapłon

Witam. Świadczę prywatne usługi dotyczące tłumaczenia tekstów z języka Angielskiego na język Polski. Oferuję również korekty w języku polskim. Posiadam ogromne doświadczenie w usługach Copywriter’skich. Przyjmę zlecenia dot. tłumaczenia programów, tłumaczenia tekstów, oraz pisania tekstów…
Daniel Woźniak Olsztyn i okolice

Daniel Woźniak

Tłumaczenia polsko-niemieckie i niemiecko-polskie.
Izabela Tokarzewska Olsztyn i okolice

Izabela Tokarzewska

Do zaoferowania mam tłumaczenia z języka angielskiego na polski lub z polskiego na angielski.
Chcieć to móc. :) - Katarzyna Janicka Olsztyn i okolice

Chcieć to móc. :) - Katarzyna Janicka

Witam! Studiowałam filologię angielską o specjalizacji translatorskiej i oferuję zarówno korepetycje (na terenie Olsztyna) dla osób z każdej grupy wiekowej oraz o różnym poziomie zaawansowania, a także profesjonalne, szybkie i solidne tłumaczenia w dobrej cenie. Tłumaczę nie tylko teksty…
Ponad miesiąc temu
Marta Kraszewska Olsztyn i okolice

Marta Kraszewska

Jestem studentką filologii angielskiej, w tym roku ukończyłam studia licencjackie na tym kierunku (specjalizacja translatorska). Podejmę się tłumaczenia tekstów z języka angielskiego na polski i na odwrót, a także transkrypcji nagrań audio oraz korekty.
Monika ZpasjąDoPisania Olsztyn i okolice

Monika ZpasjąDoPisania

Copywriter z lekkim piórem i bogatym doswiadczeniem, w tworzeniu tekstów o różnorakiej tematyce, zapraszam do kontaktu.