119 ogłoszeń
Lista wykonawców
Taktika Dzikowo i okolice

Taktika

Tłumaczka języka angielskiego z kilkuletnim doświadczeniem. Preferowane rodzaje tłumaczeń: techniczne, chemia, medycyna, korespondencja handlowa. Posiadam duże doświadczenie w pracy jako copywriter.
Ponad miesiąc temu
Marta Sss

Marta Sss

Chętnie podejmę się zleceń dla operatora dtp - związanych z korektą i redakcją, pisaniem tekstów od podstaw, łamaniem i składem oraz projektowaniem (książki, broszury, ulotki, wizytówki, plakaty). Praca zdalna. Zapraszam - martis14@live.com
Ponad miesiąc temu
Marlena P.

Marlena P.

Pisanie tekstów na zlecenie (felietony,porady,wpisy na blogach,teksty zapleczowe,precle seo). Tłumaczenie zwykłe tekstów z/na język niemiecki.
Ponad miesiąc temu
Anastazja Andrykovska Bydgoszcz i okolice

Anastazja Andrykovska

Rosjanka z pochodzenia, obecnie już polka z mentalności. Rosyjski i polski to języki ojczyste. Doświadczenie w zakresie copywriting'u i prowadzenia bloga. Mocne zainteresowanie muzyką.
Klaudia Mampe

Klaudia Mampe

Absolwentka filologii angielskiej i Public Relations. Pracuje jako specjalista ds. PR i copywriter. Moją pasją jest content marketing. Zajmuje się opisami produktów, artykułami na strony internetowe, na blogi, kampaniami marketingowymi, tłumaczeniami i tworzeniem baz danych do mailingu.
Ponad miesiąc temu
Agnieszka Hejenkowska-Marek

Agnieszka Hejenkowska-Marek

Pisanie różnego rodzaju tekstów i opracowań. Najlepiej czuję się w tematyce/branżach: - przyrodnicza - zwierzęca - sanitarna Przeprowadzam też korekty tekstów oraz przepisuję teksty. Jestem z wykształcenia magistrem filologii polskiej, mam łatwość w pisaniu i przez czytelników język…
Anna Kopańska

Anna Kopańska

Tłumaczenia ustne, pisemne, ogólne i fachowe
Agata Zielińska

Agata Zielińska

Zajmuję się wykonywaniem prostych zleceń (redagowanie tekstów,sprawdzaniem poprawności danych) w celu uzyskania doświadczenia.
Ponad miesiąc temu
Aleksandra Kała Bydgoszcz i okolice

Aleksandra Kała

Kilkuletnie doświadczenie w branży SEO, autorka kilku blogów, informatyk z wykształcenia.
Marcin Jan Piasecki Bydgoszcz i okolice

Marcin Jan Piasecki

Jestem doświadczonym menadżerem, małżonka prawnik z b. dobrą znajomością języka francuskiego. Poprowadzę HACCP, mogę być też audytorem.
Joanna Chmielecka Bydgoszcz i okolice

Joanna Chmielecka

osoba prywatna z doświadczeniem w pracy na wysokości, pracy remontowo- budowlanej, oferuję także tłumaczenia- język francuski
Olga Rostalska Sępólno Krajeńskie i okolice

Olga Rostalska

Jestem absolwentką Instytutu Tłumaczy Pisemnych i Ustnych oraz Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie w Strasbourgu (kierunek: tłumaczenia pisemne. Praca magisterska: Tłumaczenie raportu wstępnego z katastrofy samolotu AF447 odbywającego lot z Rio de Janeiro do Paryża w 2009 roku…
DD reporter :-) - Daria Jenczewska

DD reporter :-) - Daria Jenczewska

DD reporter - pisanie jest dla mnie sportem :-) Posiadam ogólną wiedzę o świecie, nie wiem czy o tym wiecie? Piszę teksty, bo bardzo to lubię, w słowach się nie gubię. Chętnie podejmę współpracę, ale sama sobie za to nie zapłacę :-)
Ponad miesiąc temu
Bartosz Wolski Wąbrzeźno i okolice

Bartosz Wolski

Jestem studentem filologii polskiej. Oferuję swoje usługi przy redagowaniu tekstów, a także przy tłumaczeniu tekstów z języka angielskiego. Gwarantuję wysoki poziom wykonania!
Niela Zet

Niela Zet

tłumaczenia w języku angielskim, pisanie opowiadań; lekkie pióro
Katarzyna Świecik

Katarzyna Świecik

Jestem magistrem filologii germańskiej, czynnym nauczycielem z kilkuletnim doświadczeniem w zawodzie. Podejmę się drobnych tłumaczeń z języka polskiego na niemiecki oraz z niemieckiego na polski, jak również redagowania tekstów.
Zofia Twardowska Bydgoszcz i okolice

Zofia Twardowska

Filolog angielski, nauczyciel, tłumacz.
Szybko, tanio, solidnie - Grzegorz Kłosowski

Szybko, tanio, solidnie - Grzegorz Kłosowski

Oferuję pisanie krótszych i dłuższych tekstów, korektę, copywriting, precle, tłumaczenia polsko-hiszpańskie i hiszpańsko-polskie
Katarzyna Sowińska Toruń i okolice

Katarzyna Sowińska

mgr filologii germańskiej, absolwentka studiów podyplomowych dla tłumaczy
Ponad miesiąc temu