31 ogłoszeń
Lista wykonawców
Michał Rudzik Szczecin i okolice

Michał Rudzik

Studenckie tłumaczenie: Doświadczenie: współpraca z wydawnictwem Świat Książki, firmą Fiberglass Products (tłumaczenia tekstów z branży samochodowej i umów międzynarodowych) Posiadam Goethe-Zertifikat C1. 18 zł netto/1800 znaków do rozsądnej negocjacji.
Ponad miesiąc temu
Łukasz Chinczewski Szczecin i okolice

Łukasz Chinczewski

Witam, Oferuję swoje usługi w zakresie: - przepisywanie tekstów - copywriting - pisanie artykułów tematycznych
Ponad miesiąc temu
Marzena Lulewicz Szczecin i okolice

Marzena Lulewicz

tłumaczenia z języka niemieckiego na polski i proste teksty z polskiego na niemiecki, proste i trochę bardziej skomplikowane teksty z hiszpańskiego na polski, z francuskiego na polski
Ponad miesiąc temu
Ola Koza Szczecin i okolice

Ola Koza

Jestem lektorką języka angielskiego i francuskiego, a także pilotem wycieczek. Pasjonują mnie języki obce, podróże i sztuka. Chętnie podejmę się zleceń tłumaczeniowych oraz napisania artykułów nie tylko z tych dziedzin.
Ponad miesiąc temu
Tłumacz języka tajskiego - Jakub Wiszniewski

Tłumacz języka tajskiego - Jakub Wiszniewski

– Tłumaczenia pisemne w parach językowych tajski-polski oraz polski-tajski. Tłumaczenia zwykłe, handlowe, techniczne, specjalistyczne oraz tłumaczenia dokumentów urzędowych takich jak: certyfikaty, dokumenty celne, metryki ślubu, akty urodzenia itp. – Tłumaczenia ustne w parach językowych…
Ponad miesiąc temu
Aleksandra Chmiel Szczecin i okolice

Aleksandra Chmiel

Copywriting, SEO, tłumaczenia (j. angielski - j. polski)
Ponad miesiąc temu
Klaudia Mask Szczecin i okolice

Klaudia Mask

Z chęcią zajmę sie zleceniami zwiazanymi z językiem angielskim, turystyką, korektą tekstów, promocją oraz innymi zaleceniami które będę w stanie dobrze wykonać. email: kikucha1@onet.pl
Ponad miesiąc temu
Anita Kołosko

Anita Kołosko

Zajmuję się pisaniem tekstów specjalistycznych, artykułów na blogi, redagowaniem treści, tłumaczeniami (PL - ANG). Poprzez szeroki wachlarz zainteresowań śmiało stwierdzam, że żadna branża nie jest mi obca. Zachęcam do kontaktu - akcopywriting@wp.pl.
Aleksandra Urbanowicz Szczecin i okolice

Aleksandra Urbanowicz

Oferuje uslugi tlumaczen w szerokim zakresie tematycznym. Kilkuletnie doswiadczenie i kwalifikacje zdobyte w Wielkiej Brytanii. Tlumacze z jezyka polskiego na angielski oraz jezyka angielskiego na polski. Prace wykonuje zdalnie.
Ponad miesiąc temu
Marek Kowalczyk Szczecin i okolice

Marek Kowalczyk

Mam na imię Tymoteusz. Zajmuję wieloma naprawami, poradami.
Ponad miesiąc temu
Tomasz Bilski Szczecin i okolice

Tomasz Bilski

Jestem osobą z dużym doświadczeniem na rynku szeroko pojętych usług marketingowych BTL i ATL. W wolnym czasie zajmuję się pisaniem opowiadań. Obie pasje łączę, tworząc skuteczne i zgrabne teksty reklamowe.
Ponad miesiąc temu