204 ogłoszenia
Lista wykonawców
Michał Chałupczak Dobrzeń Wielki i okolice

Michał Chałupczak

Chętnie podejmę się wszelkich zleceń redakcyjnych. Gwarantuję wysoką jakość tekstów pod względem merytorycznym, ortograficznym i interpunkcyjnym. Biegle władam językiem angielskim. Zapraszam do współpracy.
Ponad miesiąc temu
Piotr Segal Opole i okolice

Piotr Segal

-ustne i pisemne tłumaczenia filmów z serii Nostalgia Critic -tłumaczenia artykułów prasowych, zarówno z języka polskiego na angielski, jak i angielskiego na polski -tłumaczenia techniczne: fizjoterapia, motoryzacja, polityka -tłumaczenia symultaniczne
Ponad miesiąc temu
Henryk Szuszkiewicz Moszna i okolice

Henryk Szuszkiewicz

obsluga klienta czeskiego i Slowackiego, tlumaczenia sklepow internetowych na jezyk czeski, tanie przesylki do Czech i na Slowacje
Ponad miesiąc temu
Dawid Kampa Chróścice i okolice

Dawid Kampa

Artykuły, teksty o niepełnosprawności, o elektronice
Ponad miesiąc temu
Karola Firlik Opole i okolice

Karola Firlik

Pisanie tekstów: - artykuły tematyczne na portale internetowe - teksty SEO - opisy produktów do sklepów internetowych kontakt: 797691717 taniepisanie.karola@gmail.com
Ponad miesiąc temu
Maja  Mordal Brzeg i okolice

Maja Mordal

Świadczę usługi tłumaczeniowe z języka angielskiego na polski oraz z polskiego na angielski. Specjalizuję się przede wszystkim w tłumaczeniach literackich.
Ponad miesiąc temu
Marta Majewska Opole i okolice

Marta Majewska

Szybkie, kompleksowe i rzetelne redagowanie tekstów. Wyszukiwanie informacji, uzupełnianie baz danych. Archiwizacja dokumentów. Korepetycje z języka polskiego, historii, wosu.
Ponad miesiąc temu
Klaudia  Kos Opole i okolice

Klaudia Kos

Redagowanie i korekta tekstów, tłumaczenia z języka rosyjskiego na polski i z polskiego na rosyjski.
Ponad miesiąc temu
Marta Polak Jankowice Wielkie i okolice

Marta Polak

Przepisywanie, dodawanie, redagowanie, edytowanie aktualności tekstów
Ponad miesiąc temu
Natalia Balkowska Lewin Brzeski i okolice

Natalia Balkowska

Rozpoczynam działalność i budowę portfolio w branży copywritingu, redagowania tekstów, przepisywania, poprawiania. Tematyka dowolna, wszechstronność jest w cenie a ceny - póki co - niskie. W pakiecie język angielski biegle i fragmentarycznie rosyjski.
Ponad miesiąc temu
Angela Tomczewska Opole i okolice

Angela Tomczewska

Zajmuję się tworzeniem tekstowej części reklamy w różnych dziedzinach. Preferuję tematy związane z modą,zdrowiem oraz stylem życia. Podejmę się również pracy z wystawianiem opinii na stronach internetowych.
Ponad miesiąc temu
Bożena Zagórska Zdziechowice i okolice

Bożena Zagórska

Jestem doświadczoną polonistką z wieloletnim stażem. Tworzenie tekstu, przeredagowanie oraz korekta to coś, czym zajmuję się na co dzień. Pracuję w szkole średniej, więc proponuję również pomoc w zakresie przygotowania do matury.
Ponad miesiąc temu
Julia Beckers Gogolin i okolice

Julia Beckers

Płynnie posługuję się językiem niemieckim i angielskim, zarówno w mowie jak i w piśmie. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi (opieka/ korepetycje). Jestem ratownikiem wodnym - nauka pływania? Żaden problem, zapraszam.
Ponad miesiąc temu
Katarzyna Głazowska Namysłów  i okolice

Katarzyna Głazowska

Witam, z chęcią podejmę się napisania książki jako ghostwriter, jednak inne teksty również nie będą stanowily dla mnie problemu.
Ponad miesiąc temu
Danylo Tsymbal Opole i okolice

Danylo Tsymbal

Tłumacz. Języki: polski-rosyjski-ukrainski.
Ponad miesiąc temu
Kasia Durak Strzelce Opolskie i okolice

Kasia Durak

Jestem tlumaczem jezyka angielskiego z 15 letnim stazem. Gwarantuje przekłady najwyższej jakości w maksymalnie krótkim czasie i w bardzo atrakcyjnych cenach. Specjalizuje się w tłumaczeniach zwykłych, specjalistycznych np.teksty biznesowe, prawne, medyczne, techniczne, literackie a takze…
Ponad miesiąc temu
Marlena Bergiel Kedzierzyn-kozle i okolice

Marlena Bergiel

Ghostwriter rap trap,pisanie tekstów piosenek.
Ponad miesiąc temu
Natalia Dąbrowska Opole i okolice

Natalia Dąbrowska

Świadczę usługi z zakresu copywritingu, pisarstwa, jak również tłumaczeń z j. angielskiego. Mile widziane są także zlecenia artystyczne, dotyczące malarstwa/rysunku/ilustracji.
Ponad miesiąc temu
Barbara Białek Opole i okolice

Barbara Białek

Absolwentka filologii czeskiej. W ramach własnej działalności gospodarczej zajmuję się tłumaczeniami, prowadzeniem kursów języka czeskiego online, a także zakładaniem sklepów internetowych, dodawaniem produktów i ogłoszeń, tworzeniem baz danych firm (w języku polskim i czeskim) oraz obsługą…
Ponad miesiąc temu
Igor Bojczuk Kędzierzyn-Koźle i okolice

Igor Bojczuk

Tłumacz, znajomość języków rosyjski, angielski z doświadczeniem.
Ponad miesiąc temu