6 ogłoszeń
Lista wykonawców
Rafał Łukasik Żdżary i okolice

Rafał Łukasik

Wykonuje proste programy java, c# konsolowe, okienkowe, animacje flash, blogi strony oparte o gotowe cmsy, sklepy internetowe, wizytówki firmowe, prezentacje, banery, loga oraz tłumaczę z języka ang. ros. na pol. i odwrotnie
Ponad miesiąc temu
Anna Waszkiewicz Żary i okolice

Anna Waszkiewicz

Zajmuję się pisaniem tekstów na zlecenie. Tworzenie treści od zawsze było moją pasją i staram się rozwijać w tym kierunku.
Ponad miesiąc temu
Piotr ŁUBIŃSKI Żary i okolice

Piotr ŁUBIŃSKI

Wykonam zlecenia zwiazane z tworzeniem baz danych itp
Ponad miesiąc temu
Liczy się Jakość - Kamil Deć

Liczy się Jakość - Kamil Deć

Podejmę się tłumaczenia tekstów z języka polskiego na angielski oraz z angielskiego na polski. Preferowana tematyka tekstów: -korespondencja handlowa, biznesowa -korespondencja prawna -edukacja
Ponad miesiąc temu
NIEMIECKI- MOJA PASJA. - Katarzyna Różycka Żary i okolice

NIEMIECKI- MOJA PASJA. - Katarzyna Różycka

Jestem studentką filologii germańskiej. Obecnie ubiegam się o tytuł magistra w tej dziedzinie. Jezyk niemiecki to moja pasja. staram się rozwijac swoje umiejętności w każdy możliwy sposób. Jestem osobą dokładną i sumienną ;)
Ponad miesiąc temu
Marta Olszewska

Marta Olszewska

WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE, UKOŃCZONY KIERUNEK: PEDAGOGIKA, TRZY SPECJALNOŚCI: PRACA SOCJALNA, RESOCJALIZACJA, PORADNICTWO PEDAGOGICZNE. DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE/STANOWISKA PRACY: POŚREDNIK PRACY, LIDER KLUBU PRACY, SPECJALISTA DS. ROZWOJU ZAWODOWEGO.
Ponad miesiąc temu