221 ogłoszeń
Lista wykonawców
Justyna Centkowska

Justyna Centkowska

Szanowni Państwo, nazywam się Justyna Centkowska i studiuję filologię germańską (specjalizacja tłumaczeniowa) na Uniwersytecie Szczecińskim. Język niemiecki kocham niezmiennie od już kilkunastu lat, jestem stypendystką wielu niemieckich fundacji, laureatką i jurorką konkursów na poziomie…
Ponad miesiąc temu
Anna Danielak Szczecin i okolice

Anna Danielak

Studenka wydziału Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki. Pasjonatka Excela i całego pakietu Office. Chętnie podejmę się pracy lub wykonam jakieś zlecenie. Posiadam bogate doświadczenie z tą działalnością.
Alicja Dobrowolska Szczecin i okolice

Alicja Dobrowolska

Tłumaczenia tekstów polski-angielski, pomoc w nauce z języka angielskiego, pisanie innych tekstów polskich lub angielskich.
Ponad tydzień temu
Maxim Korobko Szczecin i okolice

Maxim Korobko

Tłumaczenie na język rosyjski. Z języka rosyjskiego na polski.
Ponad miesiąc temu
Sylwia Ignaszewska Szczecin i okolice

Sylwia Ignaszewska

Tłumaczenia z i na język hiszpański. Pisanie prac w języku hiszpańskim.
Ponad miesiąc temu
Karolina Strzelczyk Szczecin i okolice

Karolina Strzelczyk

Zajmuję się tłumaczeniami z języka polskiego na angielski oraz z j. angielskiego na polski. Tłumaczenia z zakresu tekstów prawnych, prawniczych, ekonomicznych oraz medycznych. Otrzymałam tytuł magistra z filologii angielskiej oraz ukończyłam studia podyplomowe z zakresu…
Ponad miesiąc temu
Marcin Szymański Szczecin i okolice

Marcin Szymański

Posiadam udokumentowane, bogate doświadczenie dziennikarskie w dużych mediach pisanych: Na Temat, Onet.pl, Interia, a ponadto odbyłem liczne kursy copywriter'skie. Zajmuje się pisaniem tekstów na zlecenie.
Ponad miesiąc temu
Anna Łapińska Szczecin i okolice

Anna Łapińska

Jestem magistrem filologii polskiej i licencjatem filologii angielskiej. Posiadam doświadczenie w redagowaniu i korekcie tekstów w języku angielskim i polskim. Tłumaczę teksty o różnorodnej tematyce z angielskiego na polski i z polskiego na angielski. Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT.
Ponad miesiąc temu
Blanka  Majewska Szczecin i okolice

Blanka Majewska

Zajmuję się tworzeniem artykułów o tematyce zwierzęcej
Ponad miesiąc temu
Klaudia  Sinica  Szczecin i okolice

Klaudia Sinica

Pieszę teksty, na dowolnie podany temat, zajmuje się również redagowaniem tekstów. Więcej informacji poprzez kontakt e-mail.
Ponad miesiąc temu
Natalia Gołębiowska Szczecin i okolice

Natalia Gołębiowska

Tłumaczę teksty zwykłe i specjalistyczne (biznes, handel). Podejmę się tłumaczenia z języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego (oraz oczywiście z polskiego na te języki). Moja cena za stronę A4 to 35 zł za tłumaczenie zwykłe i 45 zł za tłumaczenie specjalistyczne.
Ponad miesiąc temu
Anna Mutkowska Szczecin i okolice

Anna Mutkowska

Piszę, redaguję teksty. Jestem osobą kreatywną, dlatego wymyślenie czegoś nowego nie sprawia mi trudności ani problemów.
Ponad miesiąc temu
Usunięcie Konta Szczecin i okolice

Usunięcie Konta

usunięcie konta
Ponad miesiąc temu
Monika Nowakowska Szczecin i okolice

Monika Nowakowska

Studentka filologii romańskiej z praktycznie nieskończoną wyobraźnią i chęcią do wykorzystania wolnego czasu- miejmy nadzieję niedoszły tłumacz, dopiero raczkujący w tej dziedzinie, poszukujący doświadczenia i szansy na rozwinięcie skrzydeł. Fanka słowa pisanego i posiadaczka lekkiego pióra
Ponad miesiąc temu
Łukasz Roziewicz Szczecin i okolice

Łukasz Roziewicz

Szanowni Państwo, nasza firma oferuję wsparcie osób prywatnych oraz przedsiębiorstw we wszelkich kwestiach gdzie niezbędne jest wsparcie niemieckojęzyczne zarówno w potrzebach biznesowych jak i prywatnych każdego rodzaju. Nasza oferta skierowana jest także do firm, które poszukują nowych…
Ponad miesiąc temu
A jak Angielski  SZCZECIN i okolice

A jak Angielski

Tlumaczenia i nauczanie języka angielskiego.
Ponad miesiąc temu
Ola Koza Szczecin i okolice

Ola Koza

Jestem lektorką języka angielskiego i francuskiego, a także pilotem wycieczek. Pasjonują mnie języki obce, podróże i sztuka. Chętnie podejmę się zleceń tłumaczeniowych oraz napisania artykułów nie tylko z tych dziedzin.
Ponad miesiąc temu
Zawsze na czas. - Agnieszka Skrety

Zawsze na czas. - Agnieszka Skrety

Tłumacz języka angielskiego. Współpracuję z firmami, klientami indywidualnymi, instytucjami państwowymi. Wystawiam faktury. Oferuję tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne (prawo, marketing, nauki społeczne, turystyka, biznes).
Ponad miesiąc temu
Łukasz Chinczewski Szczecin i okolice

Łukasz Chinczewski

Szukam zleceń na pisanie tekstów. Zarówno na strony internetowe jak i gazet.
Ponad miesiąc temu
Roman Drotenko Szczecin i okolice

Roman Drotenko

Wykonuję tłumaczenia tekstów, stron internetowych PL-RU-UKR. Jestem native speak języka Rosyjskiego i Ukrainskiego. Zapraszam do współpracy. hardhawker@ukr.net
Ponad miesiąc temu