131 ogłoszeń
Lista wykonawców
Izabela Tokarzewska Olsztyn i okolice

Izabela Tokarzewska

Do zaoferowania mam tłumaczenia z języka angielskiego na polski lub z polskiego na angielski.
Irena Rykunicz Olsztyn i okolice

Irena Rykunicz

tłumaczenia z (na) polski z ukraińskiego i rosyjskiego.
Stanisław Pietrzyk Olsztyn i okolice

Stanisław Pietrzyk

Jestem tłumaczem technicznym z 30-letnim doświadczeniem zawodowym Tłumaczę z j. ang. i ros. na polski oraz także w drugą stronę na j. obcy. Wykształcenie: Wydział Elektroniki Politechniki Warszawskiej ukończony w 1975. 1978 – pomyślnie zdany egzamin na tłumacza Naczelnej Organizacji…
Translate World Olsztyn i okolice

Translate World

Tłumaczenia RU -PL, PL-RU. Zapraszam do współpracy.
Emilia Drabik Olsztyn i okolice

Emilia Drabik

Z wykształcenia nauczyciel, z pasji copywriter. Piszę szybko, tekst jest zawsze unikalny i dostosowany do produktu. Pisałam m. in. w tematyce: dziecięcej, kosmetycznej, sportowej, zegarowej, kobiecej i wiele innych.
Monika Kalwajtys Olsztyn i okolice

Monika Kalwajtys

Zajmuję się tłumaczeniami z j. niemieckiego na j.polski oraz z j.polskiego na j. niemiecki. Posiadam również doświadczenie jako tłumacz ustny (tłumaczenie konferencyjne, tłumaczenie szeptane, tłumaczenie wideokonferencyjne, tłumaczenie konsekutywne). Zapraszam do współpracy.
Ewelina Rydzewska Olsztyn i okolice

Ewelina Rydzewska

Dzień dobry. Jestem magistrem filologii germańskiej o specjalizacji translatorskiej z doświadczeniem w tłumaczeniu różnego rodzaju tekstów. Gwarantuję rzetelność i solidność. Zapraszam serdecznie do współpracy!
Karolina  Sikorska Olsztyn i okolice

Karolina Sikorska

Wykonanie wielu prac zdalnych, pracowałam również jako tajemniczy klient, oraz tester oprogramowania, w chwili obecnej jestem na urlopie macierzyńskim, mam dużo wolnego czasu i chętnie podejmę się zleceń zdalnych.
Marta Kraszewska Olsztyn i okolice

Marta Kraszewska

Jestem studentką filologii angielskiej, w tym roku ukończyłam studia licencjackie na tym kierunku (specjalizacja translatorska). Podejmę się tłumaczenia tekstów z języka angielskiego na polski i na odwrót, a także transkrypcji nagrań audio oraz korekty.
Jakub Szubzda Olsztyn i okolice

Jakub Szubzda

Wykonuje Zlecenia o Copywritting, jako osoba początkująca. nie mam ogromnego doświadczenia w tej branży, ale obiecuje dawać z siebie wszystko i zawsze robić więcej niż osoba zlecająca będzie sobie życzyła. Zatrudniając mnie nie dostaniesz pewności, że otrzymasz tekst najlepszej jakości, ale…
Natalia Szok Olsztyn i okolice

Natalia Szok

pisanie oraz poprawianie tekstów; opisy produktów (również branża rtv/agd/mm); doświadczenie w telemarketingu
Aleksandra Kapłon  Olsztyn i okolice

Aleksandra Kapłon

Witam. Świadczę prywatne usługi dotyczące tłumaczenia tekstów z języka Angielskiego na język Polski. Oferuję również korekty w języku polskim. Posiadam ogromne doświadczenie w usługach Copywriter’skich. Przyjmę zlecenia dot. tłumaczenia programów, tłumaczenia tekstów, oraz pisania tekstów…
Angela Nowak Olsztyn i okolice

Angela Nowak

Witam, mam wykształcenie średnie pomaturalne, mam za sobą jeden rok rachunkowości i kwalifikacje A-36. Studiuje na drugim roku studiów ekonomicznych. Mogłabym zająć się drobnymi pracami biurowymi, pomóc w pisaniu różnych pism, deklaracji PIT, przepisywać różnego rodzaju tekstów, pism,prac.
Anna Kuciejewska Olsztyn i okolice

Anna Kuciejewska

Jestem tłumaczem języka angielskiego i rosyjskiego. Tłumaczę w każdej kombinacji tych języków. Bardzo dobrze czuję się w tłumaczeniach tekstów sportowych, handlowo-prawnych oraz związanych z branżą spożywczą i techniczną. Dotychczas moim tłumaczeniom zaufały m.in.: 1. Chłodnia Olsztyn…
Ponad miesiąc temu
JeśliCośRobiszRóbToDobrze - Jolanta Meus

JeśliCośRobiszRóbToDobrze - Jolanta Meus

Mgr filologii rosyjskiej wykona kompleksowe tłumaczenia z języka polskiego na rosyjski i z rosyjskiego na polski SZYBKO I SOLIDNIE!
Ponad miesiąc temu
Aleksandra  Bączek Olsztyn i okolice

Aleksandra Bączek

Doktorantka literaturoznawstwa podejmie się korekty i/lub transkrypcji tekstów.
Chcieć to móc. :) - Katarzyna Janicka Olsztyn i okolice

Chcieć to móc. :) - Katarzyna Janicka

Witam! Studiowałam filologię angielską o specjalizacji translatorskiej i oferuję zarówno korepetycje (na terenie Olsztyna) dla osób z każdej grupy wiekowej oraz o różnym poziomie zaawansowania, a także profesjonalne, szybkie i solidne tłumaczenia w dobrej cenie. Tłumaczę nie tylko teksty…
Ponad miesiąc temu
Zuzanna Wagner Olsztyn i okolice

Zuzanna Wagner

Zajmuję się tłumaczeniem pisemnym różnego typu tekstów z języka niemieckiego na polski i odwrotnie. Jestem także korepetytorem języka niemieckiego.
Oleksandr Krylov Olsztyn i okolice

Oleksandr Krylov

Znajomość i tłumaczenie języka rosyjskiego i ukraińskiego
Angelika Koszewników Olsztyn i okolice

Angelika Koszewników

Przepisywanie wszelkiego rodzaju tekstów.