10 ogłoszeń
Lista wykonawców
Tlumaczenia specjalistyczne j. niemiecki Ewa Bożek Międzyrzecz i okolice

Tlumaczenia specjalistyczne j. niemiecki Ewa Bożek

Tłumaczenia specjalistyczne, korekty, weryfikacja merytoryczna i edycja tekstów niemieckojęzycznych. Uprawnienia, referencje oraz realizacje do wglądu.
Ponad tydzień temu
Kaja Kłosowska Międzyrzecz i okolice

Kaja Kłosowska

Z wykształcenia jestem edytorem i krytykiem artystyczno-literackim. Piszę, sprawdzam, doradzam. Próbki tekstów - wszystkie zamieszczone na stronie allnaturals.pl teksty są mojego autorstwa. Zapraszam do współpracy.
Ponad miesiąc temu
Katarzyna Otto Międzyrzecz i okolice

Katarzyna Otto

Aplikant adwokacki. Moje zainteresowania to pisanie tekstów, niekoniecznie o tematyce prawnej.
Ponad miesiąc temu
MARIKA KOSTRZEWA MIĘDZYRZECZ i okolice

MARIKA KOSTRZEWA

Jestem zainteresowania poszerzeniem horyzontów i dodatkowym zajęciem. Myślę, że mogę powiedzieć o sobie "artystyczna dusza".
Ponad miesiąc temu
Jan Gojdź Międzyrzecz i okolice

Jan Gojdź

Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu tworzenia stron internetowych, identyfikacji wizualnej i administracji stronami, tworzenia prezentacji multimedialnych oraz tłumaczeń języka włoskiego.
Ponad miesiąc temu
Robert Żuchowski Międzyrzecz i okolice

Robert Żuchowski

Copywriting Korekta językowa tekstów w języku polskim.
Ponad miesiąc temu
Oddany swoim pasjom - Rafał Jończyk Międzyrzecz i okolice

Oddany swoim pasjom - Rafał Jończyk

Tłumaczenia pisemne w parze językowej polski angielski. Zlecenia za pośrednictwem internetu na terenie całej Polski. Lekcje prywatne z języka angielskiego (wszystkie poziomy zaawansowania) na te
Ponad miesiąc temu
Rita Rozynek Międzyrzecz i okolice

Rita Rozynek

Tłumaczka języka niemieckiego z 8-letnim doświadczeniem w branży z rozmaitych dziedzin. Chętnie podejmuje się kreatywnych zleceń, jak gry komputerowe, publikacje z dziedziny kultury i sztuki. Znajomość oprogramowania CAT (Trados, Across). Umowa o dzieło. Średni koszt: 25-30 zł za stronę…
Ponad miesiąc temu
Kinga Mróz Międzyrzecz i okolice

Kinga Mróz

Witam, jeśli masz do przepisania pracę, bądź teksty zapraszam do mnie. Praca w Wordzie to dla mnie sama przyjemność. Brakuje Ci czasu - chętnie Ci pomogę wyszykować pracę, jak trzeba. Cennik: - 3 zl od strony A4; - schematy, tabele, wykresy liczone osobno.
Ponad miesiąc temu
Krzysztof Więckowski Międzyrzecze Dolne K. Bielska-B i okolice

Krzysztof Więckowski

Jestem ekspertem w kwestiach kreacji i marketingu w internecie. W swojej pracy kieruję projektami skupiającymi się na różnych aspektach. Kierunkowe wykształcenie w marketingu międzynarodowym, d
Ponad miesiąc temu