7 ogłoszeń
Lista wyróżnionych wykonawców
Paulina Racis Gołdap i okolice

Paulina Racis

Witam Państwa bardzo serdecznie ! Od 1,5 roku piszę teksty dla firm i osób prywatnych. Specjalizuję się w pisaniu tekstów na m.in. : blog - i, tekstów do gazetek sklepowych jak i gazet miejscowych. Często zdarza mi się pisać artykuły do korporacji m. in. Warszawa, Bydgoszcz…
Lista wykonawców
Katarzyna Jaźwińska Gołdap i okolice

Katarzyna Jaźwińska

Poszukuje pracy zdalnej, przepisywanie tekstów, rękodzieł, plików pdf. Zajmę się pisaniem artykułów itp. Ukończyłam studia inżynierskie. Proszę o propozycję.
Aleksandra Taraszkiewicz Gołdap i okolice

Aleksandra Taraszkiewicz

Witam. Mam 23 lata, zero doświadczenia. Liczę na Ciebie, że dasz mi możliwość zdobycia umiejętności. Mam głowę pełną pomysłów i wiem, że dam radę. Czekam na kontakt.
Beata Witkowska-Piela Gołdap i okolice

Beata Witkowska-Piela

Witam serdecznie. Zajmuję się tłumaczeniami z języka francuskiego na język polski i z języka polskiego na język francuski.
Być czy mieć? - Zbigniew Karniłowicz Gołdap i okolice

Być czy mieć? - Zbigniew Karniłowicz

Wykształcenie wyższe (mgr inż.) z przygotowaniem pedagogicznym. Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu jęz. angielskiego i pracach tłumaczeniowych - translating, interpreting.
Ponad miesiąc temu
Prace tekstowe - Ewa Dziatkowska Gołdap i okolice

Prace tekstowe - Ewa Dziatkowska

Świadczenie usług tłumaczenia, pisanie prac szkolnych lub pomoc w napisaniu ich, opisy produktów i nie tylko.
Teksty ZDALNIE - Agnieszka Stańczak

Teksty ZDALNIE - Agnieszka Stańczak

Redagowanie tekstów na strony internetowe, na blogi, do specjalistycznych serwisów. Różna tematyka - preferowane następujące dziedziny: edukacja, literatura, psychologia, kobieta, humanistyka, ogrodnictwo, przyroda itp. Przepisywanie tekstów. Wyłącznie zdalnie. Z moim stylem pisania można…