25 ogłoszeń
Lista wykonawców
Zabijam słowem ! - Radosław Kowalski Olsztyn i okolice

Zabijam słowem ! - Radosław Kowalski

Dziennikarstwo jest moją pasją . Pisze przede wszystkim o sporcie i polityce Jest stałym publicystą serwisu www.ekstraklasa.net. Również prowadzę swojego bloga na salonie 24 (http://radoslawkow
Ponad miesiąc temu
Marta Topka Olsztyn i okolice

Marta Topka

Jestem filologiem polskim i logopedą. Pisanie tekstów stanowi dla mnie czystą przyjemność. Podejmę się również korepetycji z języka polskiego oraz zajęć logopedycznych z dziećmi, również przez skype.
Marcin Dolecki Olsztyn i okolice

Marcin Dolecki

Pisanie tekstów dla sklepów. Zapraszam na stronę SeoTek.pl
Maciej Wygonowski Olsztyn i okolice

Maciej Wygonowski

tłumaczenia (angielski), copyrighting, proste strony internetowe
Monika ZpasjąDoPisania Olsztyn i okolice

Monika ZpasjąDoPisania

Copywriter z lekkim piórem i bogatym doswiadczeniem, w tworzeniu tekstów o różnorakiej tematyce, zapraszam do kontaktu.
Chcieć to móc. :) - Katarzyna Janicka Olsztyn i okolice

Chcieć to móc. :) - Katarzyna Janicka

Witam! Studiowałam filologię angielską o specjalizacji translatorskiej i oferuję zarówno korepetycje (na terenie Olsztyna) dla osób z każdej grupy wiekowej oraz o różnym poziomie zaawansowania, a także profesjonalne, szybkie i solidne tłumaczenia w dobrej cenie. Tłumaczę nie tylko teksty…
Ponad miesiąc temu
Karolina  Sikorska Olsztyn i okolice

Karolina Sikorska

Wykonanie wielu prac zdalnych, pracowałam również jako tajemniczy klient, oraz tester oprogramowania, w chwili obecnej jestem na urlopie macierzyńskim, mam dużo wolnego czasu i chętnie podejmę się zleceń zdalnych.
Izabela Tokarzewska Olsztyn i okolice

Izabela Tokarzewska

Do zaoferowania mam tłumaczenia z języka angielskiego na polski lub z polskiego na angielski.
Jakub Szubzda Olsztyn i okolice

Jakub Szubzda

Wykonuje Zlecenia o Copywritting, jako osoba początkująca. nie mam ogromnego doświadczenia w tej branży, ale obiecuje dawać z siebie wszystko i zawsze robić więcej niż osoba zlecająca będzie sobie życzyła. Zatrudniając mnie nie dostaniesz pewności, że otrzymasz tekst najlepszej jakości, ale…
Marta Kraszewska Olsztyn i okolice

Marta Kraszewska

Jestem studentką filologii angielskiej, w tym roku ukończyłam studia licencjackie na tym kierunku (specjalizacja translatorska). Podejmę się tłumaczenia tekstów z języka angielskiego na polski i na odwrót, a także transkrypcji nagrań audio oraz korekty.
Marta Chyła Olsztyn i okolice

Marta Chyła

scenarzysta, reżyser filmów animowanych
Lena SJ Olsztyn i okolice

Lena SJ

tlumaczenie tekstow z polskiego na angielski oraz z angielskiego na polski, szybki czas realizacji, terminowosc, cena do negocjacji, gwarancja dodatkowej, wliczonej w ustalona cene korekty przetlumaczonego tesktu przez native speaker.
Anna Świniarska Olsztyn i okolice

Anna Świniarska

Jestem magistrem pedagogiki o specjalności resocjalizacja i profilaktyka społeczna a także posiadam tytuł licencjata z kierunku pedagogika specjalna i resocjalizacja. Po za tym prywatnie bardzo dużo podróżuje z racji czego moja wiedza na ten temat pomoże mi w realizacji ewentualnych zleceń…
Ponad miesiąc temu
Wojciech Pocztowski Olsztyn i okolice

Wojciech Pocztowski

Przyjmę zlecenia z zakresu pisania tekstów: - o tematyce sportowej - reklamowych - promujących sprzedaż Mam doświadczenie radiowe i z chęcią udzielę głosu do reklamy, filmu etc.
Pereklad Tłumaczenia Olsztyn i okolice

Pereklad Tłumaczenia

Native speaker języka rosyjskiego i ukraińskiego, wyższe wykształcenie o profilu ekonomicznym zdobyte w Polsce. Wykonane liczne tłumaczenia o różnorakiej tematyce, w tym ustne. Chętnie podejmę współprace w zakresie: tłumaczeń pisemnych i ustnych, napisania tekstów w dowolnym z języków ru-ua-pl.
MożeszJeśliMyśliszŻeMożes - Monika Trochimiuk

MożeszJeśliMyśliszŻeMożes - Monika Trochimiuk

tłumacz języka ukraińskiego, pisanie tekstów, korekty, rękodzieło artystyczne - kartki okolicznościowe, zaproszenia, winietki, zawieszki itp.
Ponad miesiąc temu
Profesjonalnie i na czas - Lena Poliszczuk-Ziemińska

Profesjonalnie i na czas - Lena Poliszczuk-Ziemińska

Regularnie zajmuję się tłumaczeniami od 10 lat. Współpracowałam z przedsiębiorstwami prowadzącymi działalność eksportową.
Ponad miesiąc temu
Anna Grabowska Olsztyn i okolice

Anna Grabowska

Podejmę się pracy w zakresie turystyki, podróży oraz pisarstwa / dziennikarstwa.
Paulina Olko Olsztyn i okolice

Paulina Olko

Podejmę się redagowania tekstów, pisania tekstów na dowolny temat, tłumaczeń z języka angielskiego. Zapewniam dokładność i jakość wykonywanych usług.
Ponad miesiąc temu
Joanna Kuklińska Olsztyn i okolice

Joanna Kuklińska

Absolwentka Dziennikarstwa i komunikacji społecznej, lubiąca i potrafiąca szybko i ciekawie pisać. O (prawie) wszystkim.
Ponad miesiąc temu