21 ogłoszeń
Lista wykonawców
Bo liczą się słowa! - Agnieszka Sajdak Chełmiec i okolice

Bo liczą się słowa! - Agnieszka Sajdak

Bo liczą się SŁOWA! Nie ważne, czy pracujesz nad stroną internetową, katalogiem z ofertą firmy, czy po prostu piszesz coś związanego ze swoja nauką/pracą. Poprawnie (i ciekawie) napisana treść zawsze jest lepiej odbierana przez jej adresata. We wszelakich treściach biznesowych - oprócz…
Ponad miesiąc temu
Barbara Kostrzecka Chełm i okolice

Barbara Kostrzecka

Autorka ksiazki motywacyjnej. Doswiadczenie zdobylam jako copywriter oraz wielokrotnie tlumacz dziesiatek stron internetowych. Mialam okazje tworzyc poradniki na zlecenie czy teksty reklamowe.
Ponad miesiąc temu
Wladyslaw  Szumski Chelm i okolice

Wladyslaw Szumski

Przyjmuję zamówienia na copywriting i tłumaczenie w języku niemieckim, angielskim, rosyjskim i ukraińskim
Ponad miesiąc temu
Kateryna Blyzniuk Chełm i okolice

Kateryna Blyzniuk

Od ponad roku jestem freelancerem. Pracuje głównie jako redaktorka tekstów i tłumacz z języka polskiego na rosyjski/ukraiński i odwrotnie. Tematyka tekstów jest nie jest dla mnie ważna, mogę wczuć się w każdą sferę życia.
Ponad miesiąc temu
Franciszek Siekiera Chełmek i okolice

Franciszek Siekiera

Wystawianie opinii w internecie. Pisanie niewymagających nie długich tekstów copywriterskich.
Ponad miesiąc temu
Robert Skrok Chełm i okolice

Robert Skrok

Zajmuję się głównie tekstami - korektą, przepisywaniem, transkrypcją, a także tłumaczeniem szwedzki-polski i polski-szwedzki (głównie ogłoszenia motoryzacyjne). Dodatkowo działam jako kierowca do wynajęcia (posiadam własny samochód), autodetailer (mycie, czyszczenie i pielęgnacja…
Ponad miesiąc temu
Nauczanie Języków Obcych i Tłumaczenia Anna Ferenc Chełm i okolice

Nauczanie Języków Obcych i Tłumaczenia Anna Ferenc

Jestem lektorką języka angielskiego jak również zajmuję się tłumaczeniami dokumentów, umów, stron internetowych, blogów, artykułów.
Ponad miesiąc temu
Barbara Żmuda

Barbara Żmuda

Usługi korektorskie (korekta językowa), transkrypcje, prace biurowe, przepisywanie tekstów.
Ponad miesiąc temu
Anna Słonecka

Anna Słonecka

Jestem dziennikarzem, copywriterem, blogerem. Mam kilkuletnie doświadczenie na stanowisku redaktor oraz researcher w lokalnych gazetach. Współpracowałam z kobiecymi pismami. Współtworzyłam książki dla dzieci. Od niemal 8 lat pracuję jako copywriter. Piszę artykuły na portale kobiece oraz…
Ponad miesiąc temu
Marek Pytka Chełmek i okolice

Marek Pytka

19-letni student Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych z doświadczeniem dziennikarskim oraz w pracy w branży ogrodniczej, uczący się języka angielskiego i niemieckiego na poziomie B2.
Ponad miesiąc temu
Tanio i dokładnie - Natalia Kowal Chełm i okolice

Tanio i dokładnie - Natalia Kowal

Tłumaczenia tekstów ang-pol. Studentka UW z doświadczeniem. Zapraszam. Cena za stronę A4 20-25 zł w zależności od trudności tekstu.
Ponad miesiąc temu
Bartłomiej Borsuk

Bartłomiej Borsuk

Jestem byłym studentem filologii angielskiej, a także absolwentem amerykanistyki. Spędziłem cztery lata na pracy biurowej w Anglii. Posiadam doświadczenie w tłumaczeniach.
Ponad miesiąc temu
Michał Socha

Michał Socha

Przepisywanie tekstów, korekta, redagowanie
Ponad miesiąc temu
Małgorzata Gierczak-Popławska Chełm i okolice

Małgorzata Gierczak-Popławska

Mam doświadczenie w pisaniu różnego rodzaju prac dotyczących wielu kategorii począwszy od finansów, przez styl życia, po artykuły dotyczące budynków i aranżacji wnętrz oraz hazard i gry z nim związane oraz wiele innych. Piszę również prace z przeznaczeniem edukacyjnym dla uczniów…
Ponad miesiąc temu
Łukasz Grajewski Chełmża i okolice

Łukasz Grajewski

Fachowa korekta tekstów.
Ponad miesiąc temu
Marzena Mackiewicz-Radomska Chełm i okolice

Marzena Mackiewicz-Radomska

Absolwenta studiów humanistycznych i pedagogicznych (Logopedia, Filologia polska, Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna) gotowa na wyzwania przepisywania prac, korekt itp :)
Ponad miesiąc temu
Paweł Okoń Chełm i okolice

Paweł Okoń

Chętnie zajmę się pracą weekendową, wieczorową, dorywczą.
Ponad miesiąc temu
Ania Łubkowska Chełmża i okolice

Ania Łubkowska

Studentka Filozofii, uczennica szkoły policealnej na kierunku Informatyka. Specjalista ds. Psychologii i Socjologii. Odznaczająca się kreatywnym myśleniem, empatią, umiejętnością doskonałej obserwacji i aktywnego słuchania. Dążąca do otrzymania obrazu najbliższego prawdy. Uparta…
Ponad miesiąc temu
Anna Skoniecka Chełmża i okolice

Anna Skoniecka

Młoda, kreatywna mama. Autorka tekstów z kilkuletnim doświadczeniem. Ambitna, rzetelna, solidna, uczciwa. Każdą powierzoną pracę, wykonuję ze 100% zaangażowaniem.
Ponad miesiąc temu
Anna Skoniecka Chełmża i okolice

Anna Skoniecka

Bogate doświadczenie w pisaniu artykułów na zamówienie, krótkich oraz rozbudowanych tekstów reklamowych pozwala mi na zaproponowanie Państwu moich w pełni profesjonalnych usług. Moje teksty charakteryzują się piękną polszczyzną, idealną ortografią oraz zawsze właściwie dobraną treścią.
Ponad miesiąc temu