137 ogłoszeń
Lista wykonawców
Hanna Fedorowicz Krzywin i okolice

Hanna Fedorowicz

Szukam ofert, które mogłabym wykonywać w domu, a przynajmniej głównie w domu. Dobrze piszę, opisuję, potrafię się dostosować i nie wymagam dużych zarobków. Oczekuję od zleceniodawcy głównie uczciwości, reszta jest kwestią uzgodnienia. Moja działalność jest jednoosobowa, ale rzetelna…
Ponad miesiąc temu
Konrad Dajnowiec Szczecin i okolice

Konrad Dajnowiec

Prowadzę bloga piłkarskiego Centrostrzal.pl, na co dzień jednak pracuję w agencji reklamowej. Mam szerokie zainteresowania: sport, finanse, giełda, rozwój osobisty, biznes, ekonomia, polityka.
Ponad miesiąc temu
Klaudia Daśko Graniczna i okolice

Klaudia Daśko

Z chęcią zajmę sie zleceniami zwiazanymi z językiem angielskim, turystyką, korektą tekstów, promocją oraz innymi zaleceniami które będę w stanie dobrze wykonać. email: kikucha1@onet.pl
Ponad miesiąc temu
Dawid Zwierzykowski Sianów i okolice

Dawid Zwierzykowski

Zajmuję się profesjonalnym pisaniem tekstów dla stron informacyjnych, hobbystycznych a także szeroko pojętym copywritingiem.
Ponad miesiąc temu
Łukasz Chinczewski Szczecin i okolice

Łukasz Chinczewski

Witam, Oferuję swoje usługi w zakresie: - przepisywanie tekstów - copywriting - pisanie artykułów tematycznych
Ponad miesiąc temu
Monika Nowakowska Szczecin i okolice

Monika Nowakowska

Studentka filologii romańskiej z praktycznie nieskończoną wyobraźnią i chęcią do wykorzystania wolnego czasu- miejmy nadzieję niedoszły tłumacz, dopiero raczkujący w tej dziedzinie, poszukujący doświadczenia i szansy na rozwinięcie skrzydeł. Fanka słowa pisanego i posiadaczka lekkiego pióra
Ponad miesiąc temu
Justyna Zatorska Warzymice i okolice

Justyna Zatorska

Copywriter, blogerka, pasjonatka wnętrz skandynawskich oraz zdrowego odżywiania. Posiadam doświadczenie w pisaniu tekstów o dekoracji wnętrz, jak również publikacji naukowych polsko- i anglojęzycznych, w dziedzinie nauk chemicznych, ochrony środowiska, uzdatniania wody. Współpracuję także…
Ponad miesiąc temu
Patrycja Kot Gryfino i okolice

Patrycja Kot

Tłumaczenia z języka angielskiego oraz na język angielski
Ponad miesiąc temu
Klaudia  Sinica  Szczecin i okolice

Klaudia Sinica

Pieszę teksty, na dowolnie podany temat, zajmuje się również redagowaniem tekstów. Więcej informacji poprzez kontakt e-mail.
Ponad miesiąc temu
Marcin Szymański Szczecin i okolice

Marcin Szymański

Posiadam udokumentowane, bogate doświadczenie dziennikarskie w dużych mediach pisanych: Na Temat, Onet.pl, Interia, a ponadto odbyłem liczne kursy copywriter'skie. Zajmuje się pisaniem tekstów na zlecenie.
Ponad miesiąc temu
Michał Mach Koszalin i okolice

Michał Mach

Witam, jestem początkującym copywriterem próbującym swych sił w pracy zdalnej przy redagowaniu tekstów każdego rodzaju. Zapraszam do współpracy, pozdrawiam, Michał Mach.
Ponad miesiąc temu
Marta Worożańska Koszalin i okolice

Marta Worożańska

Chętnie podejmę się pisania arykułów, redagowania tekstów zarówno w języku polskim jak i angielskim. Do każdej pracy rzetelnie się przygotuję i poszerzę swoją wiedze w wymaganym zakresie. Jestem punktualna i odpowiedzialna.
Ponad miesiąc temu
Agnieszka Grynkiewicz Szczecin i okolice

Agnieszka Grynkiewicz

Zajmuje się pisaniem różnych tekstów, artykułów ale także przyjmuje inne zlecenia.
Ponad miesiąc temu
OdADoZ Tymien i okolice

OdADoZ

Witam Oferuje szereg usług związanych z tłumaczeniem j. niemieckiego, j. angielskiego na j. polski i odwrotnie. Załączam certyfikaty, które wg. prawa międzynarodowego świadczą o mich kompetencjach i kwalifikacjach w posługiwaniu się tymi językami w sprawach zawodowych.
Ponad miesiąc temu
Weronika Streńska Kołobrzeg i okolice

Weronika Streńska

Pisanie jest moją pasją . Piszę od dzieciństwa. Nie mam zbyt dużego doświadczenia jeżeli chodzi o pisanie na zlecenie , ale wiem że moje prace wykonuje dokładnie i rzetelnie.
Mirella Katanowska Szczecin i okolice

Mirella Katanowska

Witam serdecznie. Mam na imię Mirella, ukończyłam technikum księgarskie. Obecnie jestem na pierwszym roku Informatyki. Zajmuje się wprowadzaniem produktów do baz danych oraz ich tworzeniem w Excel-u. Piszę artykuły o różnorodnych tematykach. Najlepiej czuje się w tych, które interesują…
Ponad miesiąc temu
Beata Lukaszewicz Paryz i okolice

Beata Lukaszewicz

Dzień dobry, Jestem zainteresowana zdalnym wykonywaniem zleceń copywriterskich. Na co dzień mieszkam w Paryżu więc jestem w stanie rownież podjąć sie zadań translatorskich. W moim doswiadczeniu znajdują się 4 prace dyplomowe oraz artykuly do firmowego magazynu wewnętrznego. Pozdrawiam.
Ponad miesiąc temu
Michał Kozera Mirosławiec i okolice

Michał Kozera

Początkujący freelancer z doświadczeniem w pisaniu i korekcie tekstów, znający język angielski na poziomie bardzo dobrym.
Milena Anioł Przecław i okolice

Milena Anioł

Chętnie podejmę się tłumaczeń artykułów o różnorodnej tematyce z języka angielskiego lub hiszpańskiego na język polski.
Ewa Madaj

Ewa Madaj

Wykształcenie ekonomiczne, specjalność ekonomika turystyki (marketing), podyplomowe Public Relations. Obecnie pracuje w branży turystycznej, promocja turystyki. Chętnie zajmę się pisaniem, przepisywaniem tekstów, pisaniem artykułów itp.
Ponad miesiąc temu