Programiści, front i back-end developer, agencje interaktywne z Wasilkowa

13 ogłoszeń
Lista wykonawców
Www.medox.pl - Medox Wszystkie i okolice

Www.medox.pl - Medox

Oferujemy: strony internetowe, sklepy www, projekty graficzne, pozycjonowanie, linki sponsorowane.
Ponad miesiąc temu
Andrzej Ozorowski Wasilków i okolice

Andrzej Ozorowski

Witam, specjalizuję się w wykonywaniu gier oraz aplikacji desktopowych i mobilnych (Android) w silnikach Java/LibGDX oraz C#/Unity 3D. Mam wieloletnie doświadczenie w developingu. Gdy trzeba dostosowuję się do nowych technologii i potrzeb klientów. Działam jako wolny strzelec w ustaleniu…
Ponad miesiąc temu
Serwis komputerowy PKOMP - Serwis komputerowy PKOMP Wasilków, Białystok i okolice

Serwis komputerowy PKOMP - Serwis komputerowy PKOMP

Pogotowie komputerowe, serwis komputerowy czynny 7 dni w tygodniu, bezpłatny dojazd na terenie Białystok, Wasilków, Czarna Białostock, Sokółka. Gwarancja do 6 miesięcy.
Ponad miesiąc temu
SmartCodeCloud Wasilków i okolice

SmartCodeCloud

Zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem aplikacji web, mobilnych oraz desktopowych dostosowanych pod klienta, w pracy korzystamy z metodologii agile oraz najnowszych technologii. Przyjmujemy zamówienia na projekty dowolnych aplikacji, sklepów czy prostych stron internetowych. W ofecie…
Ponad miesiąc temu
Andrzej Ozorowski Wasilków i okolice

Andrzej Ozorowski

Specjalizuję się w tworzeniu gier i aplikacji w środowisku Unity, Wcześniej wykonywałem natywnie pod Androida. Mam około 10 lat doświadczenia.
Ponad miesiąc temu
Mariusz Niewiński Wasilków i okolice

Mariusz Niewiński

Tworzenie stron internetowych, sklepów, serwisów.
Ponad miesiąc temu
SatiSoft Daniel Kozłowski Wasilków i okolice

SatiSoft Daniel Kozłowski

Oferujemy usługi informatyczne w zakresie wdrożeń i serwisu oprogramowania firmy Insert (Subiekt GT, Sello, oscGT), implemetację dedykowanych rozwiązań (raporty, wydruki, integracje systemów),
Ponad miesiąc temu
Interaktywne rozwiązania - Radosław Ziemiacki

Interaktywne rozwiązania - Radosław Ziemiacki

Jesteśmy grupą web designerów oraz developerów kreujących wizerunek firm w internecie już od 8 lat. Zajmujemy się tworzeniem zarówno stron i portali Internetowych jak i wydajnych platform transakcyjnych B2B. Korzystamy jedynie ze sprawdzonych rozwiązań oraz inspirujących wizualnych kreacji.
Ponad miesiąc temu
Michał Bujnowski Wasilków i okolice

Michał Bujnowski

Zajmuję się analizą i modelowaniem procesów biznesowych zgodnie z notacją BPMN oraz wymagań funkcjonalnych na system IT wg. UML. Moim głównym obszarem zainteresowania jest logistyka. Do modelowania używam narzędzia Visual Paradigm.
Ponad miesiąc temu
Revolve Interactive - Radosław Ziemiacki Wasilków i okolice

Revolve Interactive - Radosław Ziemiacki

Jesteśmy grupą programistów oraz grafików kreującą wizerunek firm w Internecie już od 8 lat. Zajmujemy się zarówno projektowaniem stron internetowych (portali, sklepów) jak również pozycjonowaniem, social marketingiem, SERM oraz copywritingiem.
Ponad miesiąc temu
Balnet Wasilków i okolice

Balnet

Firma BALNET TWO designers studio działa na rynku od 3 lat, zajmujemy się udostępnianiem łącz internetowych, projektowaniem i tworzeniem każdego rodzaju aplikacji internetowych oraz obsługą ho
Ponad miesiąc temu
DAN BAN

DAN BAN

Wprowadzanie danych, sklepy internetowe, copywriting
Ponad miesiąc temu
Paweł Strutyński Wasilków i okolice

Paweł Strutyński

IT Promotion, jest firmą działającą w interencie (tzw. e-biznes). Bazuje na kilkuletnim doświadczeniu członków zespołu w zakresie marketingu internetowego, organizacji imprez, tworzeniu stron www oraz zarządzaniu nimi a także bookingu dj-i!
Ponad miesiąc temu