7 ogłoszeń
Lista wykonawców
Zaklad usługowo krawiecki SZPULKA Nowy Targ i okolice

Zaklad usługowo krawiecki SZPULKA

zajmuje sie przeróbkami krawieckimi typu zweżanie poszerzanie,skracanie wszelkiego rodzaju odziezy,wszywanie zamkow nabijanie nap ,posiadam rowniez hafciarke Janome -wykonuje hafty indywidualne jak i dla firm na polarach i koszulkach .
Ponad miesiąc temu
Kuźnia Trenerów Nowy Targ i okolice

Kuźnia Trenerów

Kuźnia Trenerów znajduje się w Nowym Targu. Jej misją jest kształcenie trenerów personalnych na najwyższym poziomie. Każdy Trener, w zależności od jego zainteresowań może wybrać własną drogę rozwoju. Nauczamy w sześciu filarach: Basic, Medical, Functional, Sport, Dietetics i Motivation…
Ponad miesiąc temu
TRIM Sp Z o.o. NOWY TARG i okolice

TRIM Sp Z o.o.

xxxxccccccccccccccccccccc zzzzzzzzzzzzzz
Ponad miesiąc temu
Anna Schouten Nowy Targ i okolice

Anna Schouten

Jestem osoba prywatna,która chętnie podejmie się tłumaczeń z języka holenderskiego na polski. Tata jest holendrem stąd tez moja bardzo dobra znajomość języka niderlandzkiego.
Ponad miesiąc temu
PIRX Nowy Targ i okolice

PIRX

Firma PIRX realizuje zlecenia w trudno dostępnych miejscach, na wysokości, w dostępie linowym oraz z wykorzystaniem wielowirnikowców, inspekcje, naprawy, zbieranie materiałów foto i wideo. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy na turbinach wiatrowych dla czołowych gigantów branży OZE.
Ponad miesiąc temu
Katarzyna Ćwiertniewicz Nowy Targ i okolice

Katarzyna Ćwiertniewicz

Wypełnianie ankiet przez Internet. Zlecanie wypełniania ankiet, badanie rynku.
Ponad miesiąc temu
Zespół  Parzenica  Nowy Targ i okolice

Zespół Parzenica

Zespół muzyczny Parzenica. Gamy muzykę folklorystyczna, disco polo jak i typowe kawałki standardowe lat 70-80-90-00' tych. Zabawimy wszystkich gości. Dodatkowym atutem jesteśmy z Podhala czyli Góralami katolicy nie lubi? https://www.facebook.com/parzeniaca/
Ponad miesiąc temu