7 ogłoszeń
Lista wykonawców
Designerskie Strony WWW - Bazinga Designs Puławy i okolice

Designerskie Strony WWW - Bazinga Designs

Bazinga Designs specjalizuje się w tworzeniu lekkich, szybkich i estetyczny stron internetowych. Tworzymy w paradygmacie Responsive Web Design, przez co każda z naszych produkcji dopasowana jest do różnych rodzajów ekranów: od smartfonów do monitorów komputerów stacjonarnych.
Ponad miesiąc temu
Szybko i profesjonalnie - Agnieszka Kawalec-Brzeska Puławy i okolice

Szybko i profesjonalnie - Agnieszka Kawalec-Brzeska

Portfolio: www.happy.com.pl. Kilkunastoletnie doświadczenie - czasopisma, gazety codzienne, książki, program telewizyjny. Pracujemy na legalnym oprogramowaniu Adobe. Przeważającą część prac w
Ponad miesiąc temu
Reklamdruk.pl - Bitcent Puławy i okolice

Reklamdruk.pl - Bitcent

Reklamą zajmujemy się od 2008 roku. Od początku istnienia stawiamy na profesjonalizm i terminowość. Dzięki wieloletniej współpracy z firmami z branży oferujemy Państwu najlepsze ceny zachowująć wysoką jakość produktu końcowego.
Ponad miesiąc temu
Programista php - Agnieszka Jóźwicka Puławy i okolice

Programista php - Agnieszka Jóźwicka

kompleksowa obsługa związana z programowaniem stron internetowych. Od projektu graficznego po hosting i obsługę techniczną.
Ponad miesiąc temu
Anna Kiszczak Puławy i okolice

Anna Kiszczak

OFERTA Projektowanie zarówno prostych, jak i rozbudowanych stron www Pisząc strony internetowe, korzystam z takich technologii jak HTML, CSS, JavaScript, PHP, FLASH, WordPress i Joomla. Na życzenie klienta strona może posiadać CMS (system samodzielnego zarządzania treścią). Każda strona…
Ponad miesiąc temu
Paweł Abramiuk Puławy i okolice

Paweł Abramiuk

Zakład Poligraficzny WISŁA
Ponad miesiąc temu
Józef Świszcz Puławy i okolice

Józef Świszcz

Najwyższej jakości media, oryginalne tusze i najnowocześniejszy park maszyn to podstawa naszego sukcesu a Państwa zadowolenia z naszych usług. Oferujemy kompleksową usługę: druk, zgrzewanie, laminację, oczkowanie oraz wycinanie po obrysie.
Ponad miesiąc temu