Drukarnie i studia DTP, usługi poligraficzne z Białej Podlaskiej

6 ogłoszeń
Lista wykonawców
Grzegorz Waszczuk Biała Podlaska i okolice

Grzegorz Waszczuk

Grafik z 9-letnim doświadczeniem w identyfikacji wizualnej firm, projektowaniu graficznym i poligrafii. Zajmuję się składem magazynów, ulotek, reklamą zewnętrzną, grafiką na potrzeby internetu. Zapraszam do współpracy.
Profesjonalne usługi - Michał Szczepanowski Biała Podlaska i okolice

Profesjonalne usługi - Michał Szczepanowski

Jesteśmy firmą z Białej Podlaskiej, zajmującą się tworzeniem profesjonalnych i dedykowanych stron oraz aplikacji internetowych. Od konkurencji wyróżnia nas najwyższa jakość usług, indywidualne podejście do każdego Klienta oraz wysoki profesjonalizm. Wszystkie nasze produkty są "szyte…
Ponad miesiąc temu
PK Media Biała Podlaska i okolice

PK Media

PK Media - drukarnia UV, wielkoformatowa, producent opakowań z kartonu i tektury, dystrybutor papierów ozdobnych oraz agencja reklamowa. W ramach drukarni UV w naszej ofercie posiadamy przede wszystkim panele szklane (druk na szkle / grafika na szkle). Dzięki bezpośredniemu nadrukowi pod…
Ponad miesiąc temu
Michał Łukasik Biała Podlaska i okolice

Michał Łukasik

Tworzenie szablonów stron, logo, banerów, wizytówek, ulotek, plakatów, różnego rodzaju projekty graficzne itp. Tworzenie baz danych, wprowadzanie do nich danych oraz ich edycja. Przygotowywanie materiałów do druku. Testowanie oprogramowania.
Ponad miesiąc temu
PK Media Biała Podlaska i okolice

PK Media

Wydawca Bezpłatnego Dwutygodnika Reklamowego AFFISH; Wydawnictwo, Agencja Reklamowa, Drukarnia Wielkoformatowa
Ponad miesiąc temu
A-tronic" Biała Podlaska i okolice

A-tronic"

Drukarnia z siedzibą w Białej Podlaskiej, zajmujemy się poligrafią od 1991r. Świadczymy usługi druku offsetowego, wielkoformatowego, grawerowania, introligatorskie.
Ponad miesiąc temu