5 ogłoszeń
Lista wykonawców
Daniel Łaga Gdynia i okolice

Daniel Łaga

Grupa PARTIDO.pl zajmuje się: - kompleksową organizacją imprez - wynajmem nagłośnienia, oświetlenia, systemów audiowizualnych - wynajmem DJ'ów - dekoracje
Ponad miesiąc temu
Ciuciubabka Cafe Gdynia i okolice

Ciuciubabka Cafe

Ciuciubabka to rodzinna kawiarnia, w której można zorganizować dowolne rodzinne spotkanie, przeprowadzić warsztat, wykład, konsultację. Przygotowujemy słodkie bufety tematyczne, które dowozimy we wskazane przez Klienta miejsce.
Ponad miesiąc temu
Iwona Przybojewska Gdynia i okolice

Iwona Przybojewska

Organizatorzy zajmują się m.in. : - kompleksową organizacją ślubów i wesel; - "ślubnym SOS" - czyli organizacja w kilka tygodni; - organizacją poszczególnych elementów ślubu; - organizacją imprez pobocznych- wieczory panieńskie, kawalerskie, - oświadczyny i rocznice ślubu; - organizacją…
Ponad miesiąc temu
Krzysztof Czarnowski

Krzysztof Czarnowski

DJ i Wodzirej na Waszą imprezę, DJ i Wodzirej w jednej osobie na wesele, bal, studniówkę... Profesjonalne prowadzenie oparte na połączeniu pasji i doświadczenia to gwrancja Dobrej Zabawy. Po więcej szczegółów zapraszam do bezpośredniego kontakty mailowego czy telefonicznego.
Ponad miesiąc temu
Wstąp do świata piękna! - Promo Concept Gdynia i okolice

Wstąp do świata piękna! - Promo Concept

Jesteśmy najbardziej prestiżową agencję hostess w Polsce północnej! Gwarantujemy najwyższej klasy usługi oraz satysfakcję z podjętej współpracy!
Ponad miesiąc temu