6 ogłoszeń
Lista wyróżnionych wykonawców
Andrzej Rowiński Lesznowola i okolice

Andrzej Rowiński

Oferujemy usługi z zakresu prac ogrodniczych oraz usług sprzętem rolniczym. - zakładanie ogrodów, terenów zielonych - porządkowanie terenów, działek przed/ po budowie - koszenie wysokich traw, zarośli profesjonalnym sprzętem - koszenie trawników, terenów zielonych - wykonywanie oprysków…
Lista wykonawców
DoctorGarden Leszno i okolice

DoctorGarden

Doctor Garden jest to firma zajmująca się tworzeniem , pielęgnacją terenów zielonych i wszelkimi pracami na zewnątrz Związanymi z zielenią czyszczeniem i konserwacją oraz instalacją systemów ogrodowych.
Ponad miesiąc temu
Daria Tomaszewska Leszno i okolice

Daria Tomaszewska

Od dłuższego czasu pisze różne teksty ( wypracowania, rozprawki, teksty reklamowe, do gazet itp) Mam w tym średnie doświadczenie.
Ponad miesiąc temu
Mateusz Liwiński Lesznowola i okolice

Mateusz Liwiński

Moją pasją są ogrody. Kompleksowo zajmuję się zakładaniem i pielęgnacją ogrodów. Z chęcią przyjmę zlecenia na prace typowo ogrodnicze (koszenie, nawożenie, nasadzanie), jak i również kształtowanie roślin, tworzenie rabat czy budowę systemu nawadniającego. Zapraszam do kontaktu, dokonuję…
Ponad miesiąc temu
Malowanie mebli - Wieslaw Stefaniak Leszno i okolice

Malowanie mebli - Wieslaw Stefaniak

Witam Od kilku lat zajmuję się odnawianiem i postarzaniem mebli. Moja praca polega głównie na bieleniu mebli, ich przecieraniu oraz ich ozdabianiu( np. lavendą)
Ponad miesiąc temu
Wojciech Żymełka WSZYSTKIE i okolice

Wojciech Żymełka

PRANIE / CZYSZCZENIE DYWANÓW, WYKŁADZIN ,TAPICEREK GLIWICE,KNURÓW,ZABRZE,BYTOM,KA TOWICE
Ponad miesiąc temu