9 ogłoszeń
Lista wykonawców
Katarzyna Bobowik Tarnobrzeg i okolice

Katarzyna Bobowik

Aktualnie jestem uczennicą trzeciej klasy liceum i szukam pracy dorywczej. Z uwagi na fakt, że wciąż się uczę interesowałaby mnie praca zdalna np. w charakterze wirtualnej asystentki. Jestem bardzo dobra w: - organizacji własnej pracy - nawiązywaniu kontaktów - ogólnym planowaniu…
Ponad miesiąc temu
Agata Klimkiewicz Tarnobrzeg i okolice

Agata Klimkiewicz

Od pół roku zajmuje się pisaniem artykułów oraz tekstów zapleczowych. Jestem osobą, która stara się wykonać swoją pracę jak najlepiej - dokładnie i na czas.
Ponad tydzień temu
Talia Tarnobrzeg i okolice

Talia

Jesteśmy zespołem trzech ambitnych, kreatywnych i pracowitych kobiet, zawodowo zajmujących się szeroko pojętym marketingiem, PR oraz copywritingiem.
Ponad miesiąc temu
MEGANADRUKI Tarnobrzeg i okolice

MEGANADRUKI

Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych firm w Polsce zajmujących się tworzeniem gadżetów reklamowych takich jak koszulka, kubek, bluza poduszka, smycz itp. Mamy bardzo konkurencyjne ceny i elastycznie dostosowujemy się do potrzeb klienta.
Ponad miesiąc temu
Jaromir Chomicki Tarnobrzeg i okolice

Jaromir Chomicki

Prowadzę fan page patriotyczne na facebooku
Ponad miesiąc temu
Ewelina Gałka Tarnobrzeg i okolice

Ewelina Gałka

Jestem początkująca na tym portalu. W temacie pisania jestem biegła i rzetelna. Doskonale radzę sobie gramatycznie i stylistycznie. Jeśli chodzi o tematykę poradzę sobie z każdym zadaniem, ponieważ potrafię zrobić bardzo dobry research w celu rozeznania tematu.
Ponad miesiąc temu
Wojciech Wes Tarnobrzeg i okolice

Wojciech Wes

sumiennie i z wielka dbałością wykonuję zlecenia.
Ponad miesiąc temu
Adam Paszta

Adam Paszta

Zadania techniczne i informatyczne nie są mi straszne
Ponad miesiąc temu
Impresja Tarnobrzeg i okolice

Impresja

Impresja to firma reklamowo - usługowa działająca na terenie całego kraju i poza jego granicami. Gwarantujemy wysoką jakość oraz dobre warunki cenowe a przy stałej współpracy dogodne rabaty. www.impresjaworld.com
Ponad miesiąc temu