10 ogłoszeń
Lista wykonawców
PHU Szymon Lemański Inowrocław  i okolice

PHU Szymon Lemański

Usługi aplikacji/wyklejania folii reklamowych samoprzylepnych na witrynach, tablicach reklamowych, bilbordach itp. Wykonujemy inwentaryzacje powierzchni do wyklejania. Oferujemy również obsługę merchandisingową.
Posłuchaj głosu fbGURU - Anna Kowal Inowrocław i okolice

Posłuchaj głosu fbGURU - Anna Kowal

Każda realizowana przez nas kampania jest wyjątkowa w swoim rodzaju, ponieważ dla każdego Klienta opracowujemy unikatową strategię działania na Fanpage’u. W social media nie ma miejsca na nudę! Kopiowanie postów z popularnych profili na Facebook’ u nie jest w naszym stylu. Tworzymy nową…
INO-DRON STUDIO HAFCIARNIA Inowrocław i okolice

INO-DRON STUDIO HAFCIARNIA

Zajmujemy się haftem komputerowym oraz projektowaniem hafu, wykonujemy haft na materiałach własnych i powierzonych. Haft reklamowy, okolicznościowy na czapkach , koszulkach , bieliźnie , obrusach. Wykonujemy naszywki dla klubów sportowych i różnych organizacji, tarcze , emblematy.
Sebastian Gawęda Inowrocław i okolice

Sebastian Gawęda

Pisze dobra teksty za małe pieniądze. Dopiero się uczę pisać ale jestem punktualny i staranny
Mateusz Gulczewski Inowrocław  i okolice

Mateusz Gulczewski

Witam Państwa Zajmujemy się profesjonalnym kolportażem materiałów ulotkowych na terenie całej Polski Posiadamy 4 letnie doświadczenie w branży i oferujemy atrakcyjne stawki jak również pełną dokumentacje fotograficzną i oczywiście uczciwe podejście do wykonywanej pracy…
Wojciech Wyszyński INOWROCŁAW i okolice

Wojciech Wyszyński

Witam. Do kręgu moich usług możecie zaliczyć. -Copywriting -Tworzenie Grafiki -
Maciej Bł

Maciej Bł

Usługi podatkowo - księgowe, prowadzenie ksiąg rachunkowych, prowadzenie ksiąg podatkowych, usługi z zakresu cen transferowych i podatku VAT, a także copywriting i łumaczenia polsko-angielskie oraz angielsko-polskie.
Łukasz Chwastek Inowrocław i okolice

Łukasz Chwastek

Marketing
Ponad miesiąc temu
Jacek Lemański Inowrocław i okolice

Jacek Lemański

Aplikacja foli typu One Way Vision oraz monomerycznej na witrynach bankowych, sklepowych itp. Raporty dzienne, raporty zdjęciowe po wykonaniu zlecenia. Szybki termin realizacji w całej Polsce.
Ponad miesiąc temu