7 ogłoszeń
Lista wyróżnionych wykonawców
Doradzamy Marketing - PS Relations Chrzanów i okolice

Doradzamy Marketing - PS Relations

PS Relations to agencja marketingowa. Nasz zespół to kreatywni ludzie, którzy mają nieszablonowe podejście do promocji w sieci. Priorytetem jest klient, czyli Ty i Twoje potrzeby, dlatego jesteśmy maksymalnie zaangażowani w wykonywane zadania. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie…
Ponad tydzień temu
Lista wykonawców
Anna Byrczek Chrzanów i okolice

Anna Byrczek

Specjalizuję się w marketingu internetowym, głównie planowaniu i realizacji kampanii online. Prowadzę bloga do kobiet z zakresu e-biznesu, na którym promuję pracę zdalną i własny biznes online - www.biznesnatarasie.pl.
Ponad miesiąc temu
Justyna  Jezierska Chrzanów i okolice

Justyna Jezierska

Copywriting, marketing internetowy, tworzenie baz danych. Zlecenia realizuję niezwłocznie.
Fides Reklamy Chrzanów i okolice

Fides Reklamy

Firma Fides Reklamy działająca na rynku od 1997 roku zaprasza do współpracy. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Chrzanowie, aczkolwiek działamy na terenie całego kraju. Zakres naszych usług obejmuje montaż oraz produkcję zakrojonej na szeroką skalę reklamy wizualnej, zarówno zewnętrznej…
Ponad miesiąc temu
Szymon Florek Chrzanów i okolice

Szymon Florek

Świadczę głównie usługi copywriterskie z zakresu medycyny. Piszę również teksty na tematy podróżnicze. Chętnie sprawdzę się w innych dziedzinach.
Ponad miesiąc temu
Pjhih Pp Chrzanów i okolice

Pjhih Pp

kkk
Ponad miesiąc temu
Justyna Bartel Chrzanów i okolice

Justyna Bartel

Jestem studentką polonistyki na UJ, poszukuję pracy zdalnej jako copywriter lub korektor. Oferuję także korepetycję z języka polskiego, pisanie prac oraz referatów.
Ponad miesiąc temu