5 ogłoszeń
Lista wykonawców
Sylwia Furmanowicz-Stelmach Stalowa Wola i okolice

Sylwia Furmanowicz-Stelmach

Zajmuje się korektą, redagowaniem oraz tworzeniem tekstów. Dodatkowo znam bardzo dobrze język angielski mogę więc również tłumaczyć z tego języka na polski lub odwrotnie. Tematyka w której najlepiej się odnajduje to marketing że względu na moje doświadczenie w sprzedaży. Ponadto jestem mamą…
Ponad tydzień temu
Andrzej Kotwica Stalowa Wola i okolice

Andrzej Kotwica

Oferuję szeroki zakres usług związanych z facebook-iem . Stworzę , wypromuję grupę na facebook-u a także oferuję zwiększenie ruchu na Twojej stronie co będzie skutkować wzrostem like / komentarzy pisz na maila więcej szczegółów każde zlecenie traktuje indywidualnie!
Ponad miesiąc temu
Bsafer Sp. z o.o. Stalowa Wola i okolice

Bsafer Sp. z o.o.

BSafer to doskonałe rozwiązanie dla małych i średnich firm aby w prosty, wygodny i bezpieczny sposób pozyskać nowych klientów i to bez ryzyka zmarnowania pieniędzy na działania, które nie przyniosą skutków.
Ponad miesiąc temu
Justyna Argasińska-Niemiec Stalowa Wola i okolice

Justyna Argasińska-Niemiec

Rzetelna praca kluczem do sukcesu. Oferujemy najwyższej jakości usługi w niebywale niskich cenach. Od kilku lat realizujemy zamówienia z zakresu badań marketingowych oraz telemarketingu.
Ponad miesiąc temu
Kamil Warchoł

Kamil Warchoł

Agencja Propaganda z o.o realizuje prace w dziedzinach związanych z projektowaniem stron internetowych, banerów reklamowych, katalogów a także promocją, reklamą a także Public Relations.
Ponad miesiąc temu