5 ogłoszeń
Lista wykonawców
Sylwia Furmanowicz-Stelmach Stalowa Wola i okolice

Sylwia Furmanowicz-Stelmach

Zajmuje się korektą, redagowaniem oraz tworzeniem tekstów. Dodatkowo znam bardzo dobrze język angielski mogę więc również tłumaczyć z tego języka na polski lub odwrotnie. Tematyka w której najlepiej się odnajduje to marketing że względu na moje doświadczenie w sprzedaży. Ponadto jestem mamą…
Ponad tydzień temu
Creative Art Vision Stalowa Wola i okolice

Creative Art Vision

Agencja interaktywna Creative Art Vision oferuję kompleksową obsługę klienta. Dbamy o to aby nasze usługi były jak najlepszej jakości, wierzymy, że kreatywność i ciężka praca to klucz do sukcesu. Oferujemy usługi w zakresie projektowania i programowania, zadbamy również o social media…
Ponad miesiąc temu
Luiza Paluch Stalowa Wola i okolice

Luiza Paluch

W największym skrócie grafik komputerowy, zawodowo zajmuje się opracowywaniem elementów wizualnych przy pomocy techniki komputerowej. Połączeniem artysty i informatyka. Ostateczny efekt zawsze wynika z procesu twórczego, kontrahent ma kluczowy wpływ na tworzone dzieło.
Ponad miesiąc temu
Justyna Argasińska-Niemiec Stalowa Wola i okolice

Justyna Argasińska-Niemiec

Rzetelna praca kluczem do sukcesu. Oferujemy najwyższej jakości usługi w niebywale niskich cenach. Od kilku lat realizujemy zamówienia z zakresu badań marketingowych oraz telemarketingu.
Ponad miesiąc temu
Kamil Warchoł

Kamil Warchoł

Agencja Propaganda z o.o realizuje prace w dziedzinach związanych z projektowaniem stron internetowych, banerów reklamowych, katalogów a także promocją, reklamą a także Public Relations.
Ponad miesiąc temu