14 ogłoszeń
Lista wyróżnionych wykonawców
Fotografia Reklamowa - Studio Fotograficzne Fotografia Reklamowa Puławy i okolice

Fotografia Reklamowa - Studio Fotograficzne Fotografia Reklamowa

Studio fotograficzne specjalizujujące się w obsłudze biznesu z rozszeżoną ofertą o usługi graficzne i copywriting. Studio powstało na bazie pracowników agencjii reklamowej stąd znajomość potrzeb i obsługo klienta biznesowego.
Ponad miesiąc temu
Subiektywnie Puławy i okolice

Subiektywnie

Fotografia to pamiątka na długie lata. Dla nas najważniejszy jesteś Ty i to co ważne jest dla Ciebie. Czy nie o to właśnie chodzi?
Ponad miesiąc temu
Lista wykonawców
Yeloow.pl Puławy i okolice

Yeloow.pl

Oferujemy najwyższej jakości usługi fotograficzne w zakresie fotografii reklamowej i produktowej, retuszu oraz dyrekcji artystycznej. Specjalizujemy się w fotografii biżuterii. Więcej na yeloow.pl - zapraszamy do kontaktu.
Ponad miesiąc temu
Adrian Koter Puławy i okolice

Adrian Koter

Na codzień pracuję w lokalnej TV, zajmuję się głównie operatorką oraz montażem materiałów. Poza tym chętnie podejmuję się pojedynczych zleceń. Jestem w trakcie studium w specjalności Realizacja Obrazu Filmowego na Lubelskiej Szkole Sztuki i Projektowania (ArtWyspa).
W ciągu ostatnich 7 dni
Obsługa Imprez !!! - Hubert Chojnacki Puławy i okolice

Obsługa Imprez !!! - Hubert Chojnacki

Kompleksowa Obsługa Imprez Muzycznych, DJ, prezenter, wodzirej, Profesjonalny dj na imprezę, dj na wesele, dj na dyskotekę, dj , Prezenter, Wodzirej, Obsługa Imprez Szkolnych, Obsługa Imprez, wesele, studniówka, dyskoteka, andrzejki, imprezy firmowe, imprezy okolicznościowe, bale…
Ponad miesiąc temu
Jędrzej Różycki Puławy i okolice

Jędrzej Różycki

Mogę się podjąć wszystkich zadań związanych ze sztuką (oprócz rysowania, modelowania itp.). Jestem początkującym "artystą", "specjalizującym się" w psychodelicznych, intrygujących, dziwnych produkcjach.
Ponad miesiąc temu
Franek Plis Puławy i okolice

Franek Plis

Młody, pełny pasji montażysta filmowy czeka na możliwość pokazania się w tym świecie :D. Samouk który 5 lat uczy się totalnie sam wszystkiego i chce wiązać z tym swoją przszyłości.
Ponad tydzień temu
Katarzyna Wietecha Puławy i okolice

Katarzyna Wietecha

Fotografia: reportaż ze ślubu, chrztu, imprez, imienin wujaszka, sesje tylko dla Ciebie, chcę mieć ładne profilowe, ciążowe.
Ponad miesiąc temu
Michał Jasiocha Puławy, Warszawa i okolice

Michał Jasiocha

Reportażowo artystyczna fotografia ślubna, Fotografia komercyjna, Fotografia mody, Fotografia reklamowa.
Ponad miesiąc temu
Studio fotograficzne yeloow Puławy i okolice

Studio fotograficzne yeloow

Oferujemy szereg profesjonalnych usług związanych z fotografią reklamową i produktową, dyrekcją artystyczną oraz retuszem.
Ponad miesiąc temu
Marcin Szumowski Puławy i okolice

Marcin Szumowski

Cześć! Jestem Marcin. Zajmuję się fotografią par, indywidualną oraz tworzeniem filmów. Uwielbiam tworzyć autentyczne i pełne emocji historie, a każdą sesję traktuję jako kolejną przygodę. Uważam, że na zdjęciach powinniście widzieć siebie takimi, jakimi jesteście naprawdę, dlatego stawiam…
Ponad miesiąc temu
Jakub Jakub Puławy i okolice

Jakub Jakub

Montaż, video produkcja, film z powietrza
Ponad miesiąc temu
WEBSHOT STUDIO PUŁAWY i okolice

WEBSHOT STUDIO

fOTOGRAFIA PRODUKTOWA, PACKSHOT, ZDJĘCIA 360STOPNI
Ponad miesiąc temu
Anna Brzozowska Puławy i okolice

Anna Brzozowska

Jestem młodym artystą plastykiem. Moim zawodem jest snycerstwo, czyli sztuka rzeźbienia w drewnie, jednak pasjonuję się też rzeźbą w kamieniu. Posiadam duże doświadczenie w pracy w różnych rodzajach kamienia tj, marmur, piaskowiec, granit. Oprócz zleceń typowo rzeźbiarskich zajmuję się…
Ponad miesiąc temu