13 ogłoszeń
Lista wykonawców
. - Dk Hhhhhhhh Kkkkkkkkkk i okolice

. - Dk Hhhhhhhh

kkkkkkkkkkkkkkk
Ponad miesiąc temu
Paweł Wiliński Toruń i okolice

Paweł Wiliński

Jestem copywriterem, pisarzem i ghostwriterem. Dotychczas napisałem 9 książek na zamówienie - były to powieści przygodowe dla dzieci i młodzieży, obecnie dostępne w księgarniach w całej Polsce. Piszę artykuły o różnorodnej tematyce, m.in. historycznej, społecznej, politycznej. Przeprowadzam…
Ponad miesiąc temu
Damian Jasiński Bydgoszcz i okolice

Damian Jasiński

Witam serdecznie, Jest mi niezmiernie miło powitać Cię na moim profilu. Moja działalność skupia się na fotografii precyzyjnej typu: -portretowa (studyjna…
Kinga Anna Kowalczyk Toruń i okolice

Kinga Anna Kowalczyk

Chętnie pracuję w działach moda, uroda, copywriting, tłumaczenia, zdrowie. Zawsze cenię solidnie wykonaną pracę.
Ponad miesiąc temu
Martyna Borowska Toruń i okolice

Martyna Borowska

Piszę teksty i artykuły o tematyce: ziołolecznictwa, kultury, literatury, słowa, pisania, filozofii, kreacji, medytacji, jogi, filozofii wschodu, medycyny wschodniej, zdrowia, stylu życia, seksualności, natury, przyrody, ziół.
Ponad miesiąc temu
Marta Szczęsna Lulkowo i okolice

Marta Szczęsna

Jestem ogromnie wszechstronnym człowiekiem. Jeśli czegoś jeszcze nie wiem, zapewne zrobię wszystko aby zgłębić temat. Jestem perfekcjonistką. Przyjmuję wszelkie zlecenia pisania reklam, artykułów, felietonów, esejów, recenzji. Zawsze na czas, zawsze precyzyjnie.
Ponad miesiąc temu
Natalia Garbaty Toruń i okolice

Natalia Garbaty

Piszę, piszę i piszę, ponieważ to kocham! Przy okazji studiuję dziennikarstwo. Jeśli nie radzisz sobie z jakimś zadaniem do napisania lub po prostu Ci się nie chcę- ja chętnie zrobię to za Ciebie. Wystarczy napisać! :)
Ponad miesiąc temu
Bartosz Traczykowski Bydgoszcz i okolice

Bartosz Traczykowski

Piszę teksty interesuję mnie tematyka społeczna oraz rozwiązywanie problemów natury społecznej i sportowej! Zajmuję się marketingiem.
Jacek Jwrfwef Swofkfk i okolice

Jacek Jwrfwef

frwfwefwfqwef rreferf dfwef wfowenfnwqfnweofn
Ponad miesiąc temu
Bartosz Traczykowski Bydgoszcz i okolice

Bartosz Traczykowski

Cześć jestem Bartek! Miły ze mnie człowiek! Piszę o : - człowieczeństwie - psychologi - sport - piłka amatorska nożna oczywiście! - relacjach damsko męskich - o mężczyznach - o kobietach Przydam się!? No pomyśl, że się przydam to się przydam. ;) Napisz jak masz jakiś pomysł dla mnie! Pa!
Agata Skowrońska

Agata Skowrońska

Tworzę teksty tematyczne według zapotrzebowania i oczekiwań potencjalnych zleceniodawców.
Ponad miesiąc temu
Anna Januszak Bydgoszcz i okolice

Anna Januszak

Jestem absolwentką studiów humanistycznych o profilu filologia polska, specjalizacja: komunikacja społeczna i public relations. Przez całe studia miałam do czynienia ze słowem pisanym. Moja praca magisterska poruszała tematykę literatury popularnej. Pisanie pracy nauczyło mnie dokładności…
Proud Actions

Proud Actions

Film, Fotografia
Ponad miesiąc temu