18 ogłoszeń
Lista wykonawców
Aleksandra Halagiera Mogilno i okolice

Aleksandra Halagiera

Jestem studentką Projektowania Ubioru na Akademii Sztuk Pięknych im.Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Chętnie podejmę współpracę w dzidzinie malarstwa, rysunku żurnalowego, projektowania ubioru.
Ponad tydzień temu
Rafał Waraczewski Bydgoszcz i okolice

Rafał Waraczewski

Montuje, piszę scenariusze, reżyseruje oraz tworzę storyboardy i grafiki.
Bartłomiej  Alabrudziński Włocławek i okolice

Bartłomiej Alabrudziński

Czy jest tak że chcesz pochwalić się swoim wakacyjnym wyjazdem ale film który stworzyłeś nie wyglada ani ciekawie ani zachęcająco? A może chcesz zacząć karierę na YT? Pomogę ci. Jestem początkującym montażystą i chciałbym się rozwijać. Zależy mi na tym by pracować dlatego też…
W ciągu ostatnich 7 dni
Paweł Wiliński Toruń i okolice

Paweł Wiliński

Jestem copywriterem, pisarzem i ghostwriterem. Dotychczas napisałem 9 książek na zamówienie - były to powieści przygodowe dla dzieci i młodzieży, obecnie dostępne w księgarniach w całej Polsce. Piszę artykuły o różnorodnej tematyce, m.in. historycznej, społecznej, politycznej. Przeprowadzam…
Ponad miesiąc temu
. - Dk Hhhhhhhh Kkkkkkkkkk i okolice

. - Dk Hhhhhhhh

kkkkkkkkkkkkkkk
Ponad miesiąc temu
Marta Szczęsna Lulkowo i okolice

Marta Szczęsna

Jestem ogromnie wszechstronnym człowiekiem. Jeśli czegoś jeszcze nie wiem, zapewne zrobię wszystko aby zgłębić temat. Jestem perfekcjonistką. Przyjmuję wszelkie zlecenia pisania reklam, artykułów, felietonów, esejów, recenzji. Zawsze na czas, zawsze precyzyjnie.
Ponad miesiąc temu
Martyna Borowska Toruń i okolice

Martyna Borowska

Piszę teksty i artykuły o tematyce: ziołolecznictwa, kultury, literatury, słowa, pisania, filozofii, kreacji, medytacji, jogi, filozofii wschodu, medycyny wschodniej, zdrowia, stylu życia, seksualności, natury, przyrody, ziół.
Ponad miesiąc temu
Kinga Anna Kowalczyk Toruń i okolice

Kinga Anna Kowalczyk

Chętnie pracuję w działach moda, uroda, copywriting, tłumaczenia, zdrowie. Zawsze cenię solidnie wykonaną pracę.
Ponad miesiąc temu
Bartosz Traczykowski Bydgoszcz i okolice

Bartosz Traczykowski

Cześć jestem Bartek! Miły ze mnie człowiek! Piszę o : - człowieczeństwie - psychologi - sport - piłka amatorska nożna oczywiście! - relacjach damsko męskich - o mężczyznach - o kobietach Przydam się!? No pomyśl, że się przydam to się przydam. ;) Napisz jak masz jakiś pomysł dla mnie! Pa!
Jacek Jwrfwef Swofkfk i okolice

Jacek Jwrfwef

frwfwefwfqwef rreferf dfwef wfowenfnwqfnweofn
Ponad miesiąc temu
Natalia Garbaty Toruń i okolice

Natalia Garbaty

Piszę, piszę i piszę, ponieważ to kocham! Przy okazji studiuję dziennikarstwo. Jeśli nie radzisz sobie z jakimś zadaniem do napisania lub po prostu Ci się nie chcę- ja chętnie zrobię to za Ciebie. Wystarczy napisać! :)
Ponad miesiąc temu
Damian Jasiński Bydgoszcz i okolice

Damian Jasiński

Witam serdecznie, Jest mi niezmiernie miło powitać Cię na moim profilu. Moja działalność skupia się na fotografii precyzyjnej typu: -portretowa (studyjna…
Bartosz Traczykowski Bydgoszcz i okolice

Bartosz Traczykowski

Piszę teksty interesuję mnie tematyka społeczna oraz rozwiązywanie problemów natury społecznej i sportowej! Zajmuję się marketingiem.
Miłosz Krupa Bydgoszcz i okolice

Miłosz Krupa

Redaktor tekstów oraz pisarz prac dyplomowych
Weronika Wysocka

Weronika Wysocka

Jestem ghostwritterem, piszę na zamówienie opowiadania, rozdziały do powieści oraz książki. Aktualnie studiuję projektowanie gier co pomaga mi się rozwijać również pod kątem literackim.
Agata Skowrońska

Agata Skowrońska

Tworzę teksty tematyczne według zapotrzebowania i oczekiwań potencjalnych zleceniodawców.
Ponad miesiąc temu
Anna Januszak Bydgoszcz i okolice

Anna Januszak

Jestem absolwentką studiów humanistycznych o profilu filologia polska, specjalizacja: komunikacja społeczna i public relations. Przez całe studia miałam do czynienia ze słowem pisanym. Moja praca magisterska poruszała tematykę literatury popularnej. Pisanie pracy nauczyło mnie dokładności…
Proud Actions

Proud Actions

Film, Fotografia
Ponad miesiąc temu