6 ogłoszeń
Lista wyróżnionych wykonawców
Twoja marka w sieci - FIRE ART Oleśnica i okolice

Twoja marka w sieci - FIRE ART

Jesteśmy wysoko wykwalifikowanym zespołem profesjonalistów. Współpracujemy z klientami w czasie wykonywania zlecenia i po otrzymaniu wynagrodzenia. Zawsze wysłuchujemy swoich klientów, aby oddać im produkt najwyższej jakości. Ponadto zakańczamy prace we wcześniej ustalonym terminie…
Ponad miesiąc temu
Lista wykonawców
Zawsze po Waszej stronie - DRSolution Oleśnica i okolice

Zawsze po Waszej stronie - DRSolution

Profesjonalne przygotowanie strony internetowej ( preferowane środowisko WORDPRESS) Wystawiamy faktury Vat , szybki czas realizacji zleceń, praca zdalna, miły kontakt.
Ponad miesiąc temu
Dokładność  i zadowolenie - Dariusz Głowacz

Dokładność i zadowolenie - Dariusz Głowacz

Tworzenie stron internetowych, w oparciu o HTML, CSS lub / CMS - Joomla Wordpres. Pozycjonowanie Google SEO i SEM, Google Plus, Facebook, analiza stron pozycjonowanych konkurencyjności i atrakcyjności fraz i statystyki.
Ponad miesiąc temu
Aleksander Duchiński Oleśnica i okolice

Aleksander Duchiński

Posiadam duże doświadczenie w tworzeniu responsywnych stron internetowych (RWD). Strony wyświetlają się zarówno na urządzeniach stacjonarnych, laptopach jak i tabletach i smartfonach. Mam doświadczenie w implementacji systemu zarządzania treścią CMS Wordpress oraz sklepów Woocommerce…
Ponad miesiąc temu
Mariusz Bojkowski Oleśnica i okolice

Mariusz Bojkowski

Szeroko pojęte usługi IT, szkolenia, kursy, prelekcje.
Ponad miesiąc temu
Piotr Bukowski Oleśnica i okolice

Piotr Bukowski

Jestem doświadczonym front-endowcem. Moje 3-letnie doświadczenie pozwala na szybką i sprawną realizację projektów z wykorzystaniem technologii takich jak html5, css3, js. Ponadto nie są mi obce wszystkie popularne systemy CMS, technologie serwerowe i bazy danych.
Ponad miesiąc temu