9 ogłoszeń
Lista wyróżnionych wykonawców
SABIDURIA Lucyna Szreder Wejherowo i okolice

SABIDURIA Lucyna Szreder

Zajmujemy się profesjonalną obsługą rachunkowo-księgową przedsiębiorstw oraz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej. Ponadto oferujemy usługi z zakresu szkoleń i obsługi BHP I PPOŻ jak również outsourcing kadrowo-płacowy dla firm. W ofercie firmy znajdziecie Państwo…
Ponad miesiąc temu
Lista wykonawców
Kaja Rabek-Tymanowska Wejherowo i okolice

Kaja Rabek-Tymanowska

Witam, jestem osoba sumienną i pracowitą. W swoim dorobku mam artykuły w lokalnej prasie, a także wydaną bajkę w zbiorze fundacji "Druga strona medalu". Pracowałam przy wprowadzaniu danych i telemarketingu.
Ponad tydzień temu
Pełen Profesjonalizm - Bartosz Fertała

Pełen Profesjonalizm - Bartosz Fertała

Dokumentacja GHP/GMP/HACCP, Projekty technologiczne zakładów przemysłu spożywczego (wszystkie branże), Szkolenia dla osób pracujących w kontakcie z żywnością.
Ponad miesiąc temu
Michal Borucki Wejherowo i okolice

Michal Borucki

Witam. Nazywam się Michał Borucki. Od prawie 10ciu lat przebywałem poza granicami Polski, głównie w Skandynawii ale również w Europie zachodniej tj. Niemcy i Holandia. Specjalizuję się głównie w przemyśle metalowym. Przez ostatnie 3 lata współpracuję z różnymi firmami budowlanymi…
Ponad miesiąc temu
Emar Biuro Rachunkowe Marcin Pawłowski Wejherowo i okolice

Emar Biuro Rachunkowe Marcin Pawłowski

Księgowość dla Twojej Firmy. Pełna księgowość, KPiR, ryczałt ewidencjonowany. Rozliczenie z US i ZUS. E-deklaracje, pliki JPK. Pomoc przy zakładaniu Firmy.
Ponad miesiąc temu
Bio-health Wejherowo i okolice

Bio-health

Zajmujemy się maszynowym konfekcjonowaniem materiałów sypkich, bakalii, suplementów diety. Krótkie terminy realizacji, niskie ceny, również od małych ilości.
Ponad miesiąc temu
Ewa Wójcik Wejherowo i okolice

Ewa Wójcik

Wsparcie administracyjne:  planowanie spotkań biznesowych  prowadzenie kalendarza  korekta tekstów  transkrypcja nagrań  pisanie i przepisywanie tekstów  przygotowywanie treści ogłoszeń rekrutacyjnych (wystawianie oferty pracy na portalach, serwisach społecznościowych…
Ponad miesiąc temu
Profesjonalizm.13godz/dob - Krystyna Polanska Wejherowo i okolice

Profesjonalizm.13godz/dob - Krystyna Polanska

Firma istnieje na rynku od 1994 r..Dojeżdzamy do zleceniodawcy po dokumenty, dużo spraw załatwiamy internetowo i za pośrednictwem poczty.
Ponad miesiąc temu