5 ogłoszeń
Lista wykonawców
Ilona Kądziela Rumia i okolice

Ilona Kądziela

Władam bardzo dobrze językiem niemieckim - wykonuje tłumaczenia z j. niemieckiego na polski. Jako absolwent prawa potrafię pisać umowy, wzory umów, sporządzać różnego rodzaju pisma. Tworzę bazy danych.
Ponad miesiąc temu
BLEX Rumia i okolice

BLEX

Firma BLEX zajmuję się zarówno sprzątaniem poremontowym, pobudowlanym jak i eksploatacyjnym. Gwarantujemy doświadczoną kadra pracowniczą, która przeszła wszelkie niezbędne szkolenia takie jak szkolenia z zakresu użycia nowoczesnych maszyn i sprzętu, oraz przeszkolenie z doboru i użucia…
Ponad miesiąc temu
AMPI BIS RUMIA i okolice

AMPI BIS

ZAJMUJEMY SIE SPRZĄTANIEM W SZEROKIM ZAKRESIE - BIURA , BUDYNKI, LOKALE MIESZKALNE. WSPÓŁPRACUJEMY ZE WSPÓLNOTAMI MIESZKANIOWYMI (GDYNIA, SOPOT) I OSOBAMI PRYWATNYMI.
Ponad miesiąc temu
Magdalena Wyka Rumia i okolice

Magdalena Wyka

Wykonam wszelkie zlecenia online, np. wprowadzanie danych do systemu. Studiuję dietetykę, w związku z czym mogę również ułożyć określoną dietę. Zapraszam do kontaktu ;)
Ponad miesiąc temu
ROK  ZAŁOŻENIA 1998 - WIESLAW KORALEWSKI RUMIA i okolice

ROK ZAŁOŻENIA 1998 - WIESLAW KORALEWSKI

Profesjonalne-Kompleksowe-Sprz ątanie Firm > sprzątanie - pomieszczeń biurowych wewnątrz i na zewnątrz > czyszczenie sprzątanie- magazynów,hal,piwnic,strychów > zamiatanie- zbieranie odpadów i innych zanieczyszczeń > sprzątanie - terenów zewnętrznych, placów > sprzątanie…
Ponad miesiąc temu