6 ogłoszeń
Lista wykonawców
Agnieszka Zuchwalska Suwałki i okolice

Agnieszka Zuchwalska

Tworzenie baz danych, uzupełnianie arkuszy Excel na podstawie dostarczonych wymogów, uzupełnianie danych komputerowych. Szybka i rzetelna praca to dla mnie priorytet! Zapraszam!
W ciągu ostatnich 7 dni
Biuro Rachunkowe Jolanta Mazur Suwałki i okolice

Biuro Rachunkowe Jolanta Mazur

Doradztwo podatkowe Jesteś właścicielem firmy, księgowym, osobą odpowiedzialną za rozliczenia w zakresie podatków, ubezpieczeń czy typowych rozliczeń księgowo-kadrowych? masz wątpliwości: czy robisz to prawidłowo? Czy podejmujesz słuszne decyzje? Służę pomocą w zależności od potrzeb…
Ponad miesiąc temu
Biuro rachunkowe Jolanta Mazur Suwałki i okolice

Biuro rachunkowe Jolanta Mazur

Doradztwo podatkowe, prawne, rozliczenia podatkowe,kadry, płace, ZUS, roczne zeznania PIT, rozpoczęcie i rejestracja działalności.
Ponad miesiąc temu
Beata Andruszkiewicz Suwalki i okolice

Beata Andruszkiewicz

Zajmuje sie tlumaczeniami angielsko-polski,polsko-angielski.Wykonuje takze zlecenia w zakresie ksiegowosci i roznych prac biurowych
Ponad miesiąc temu
Biuro Rachunkowe - Urszula Siemion Suwałki i okolice

Biuro Rachunkowe - Urszula Siemion

Prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych. Rozliczanie podatku VAT. Wypełnianie deklaracji podatkowych. Sporządzanie wniosków kredytowych. Profesjonalne doradztwo w kwestiach rachunkowych i podatkowych.
Ponad miesiąc temu
Rafał Szmigielski

Rafał Szmigielski

Nigdy nie pracowałem. Jedyne co mogę zaoferować to dostępność 24h na dobę przez prawie cały rok. Nie posiadam doświadczenia. Nie posiadam własnej działalności gospodarczej.
Ponad miesiąc temu