6 ogłoszeń
Lista wykonawców
Empatia i profesjonalizm - KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT MARTA IZYDORCZYK - SZPEJDA Zielona Góra i okolice

Empatia i profesjonalizm - KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT MARTA IZYDORCZYK - SZPEJDA

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT MARTA IZYDORCZYK - SZPEJDA TO PRĘŻNIE DZIAŁAJĄCA FIRMA PRAWNICZA OFERUJĄCA KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ PRAWNĄ PODMIOTÓW GOSPODARCZYCH JAK RÓWNIEŻ OSÓB INDYWIDUALNYCH. SZCZEGÓŁOWY PROFIL KANCELARII DOSTĘPNY JEST NA STRONIE INTERNETOWEJ WWW.IZYDORCZYKSZPEJDA.PL
Ponad miesiąc temu
Krzysztof Bąk Zielona Góra i okolice

Krzysztof Bąk

Profesjonalne usługi prawnicze. Obsługa prawna przedsiębiorców, stowarzyszeń, fundacji i osób fizycznych.
Ponad miesiąc temu
Karolina Michniewicz Zielona Góra i okolice

Karolina Michniewicz

Usługi finansowe w zakresie pozyskiwania kredytów, pożyczek, otwierania i obsługi rachunków bankowych, ubezpieczeń z pakietem inwestycyjnym oraz usługi faktoringu polegającej na uzyskaniu środków finansowych zamrożonych w fakturach.
Ponad miesiąc temu
Kancelaria Adwokacka Zielona Góra i okolice

Kancelaria Adwokacka

Polsko-niemiecka kancelaria adwokacka Obsługa prawna w języku polskim, niemieckim i angielskim Reprezentacja sądowa i pozasądowa w Polsce i w Niemczech Prawo polskie i niemieckie Deutsch-polnisches Anwaltskanzlei Außergerichtliche und gerichtliche Vertretung in Deutschland und Polen
Ponad miesiąc temu
Dariusz Orzechowski Zielona Góra i okolice

Dariusz Orzechowski

Firma istnieje na rynku usług pośrednictwa finansowego i prawnego od czerwca 2007 r. Przez ten czas zdobyliśmy zaufanie setek klientów i markę rozpoznawalną na terenie dwóch województw, w których w chwili obecnej działamy.
Ponad miesiąc temu
Profesjonalne usługi - Piotr Kucharczyk

Profesjonalne usługi - Piotr Kucharczyk

Posiadam jednoosobową działalność gospodarczą. Doświadczenie w sporządzaniu analiz finansowych, modeli finansowych oraz wycen przedsięwzięć i przedsiębiorstw.
Ponad miesiąc temu