8 ogłoszeń
Lista wykonawców
Precision Consulting - PC Polska Gdynia i okolice

Precision Consulting - PC Polska

Zajmujemy się szkoleniami sprzedażowymi dla firm i osób indywidualnych. Naszym celem jest pokazanie kursantom w jaki sposób sprzedawać produkty bądź towary z przyjemnością. Specjalizujemy się również opracowywaniu cv i listów motywacyjnych.
Ponad miesiąc temu
Prawo Jazdy z SWSJ - Ośrodek Szkolenia Kierowców "Słupska Wyższa Szkoła Jazdy" Słupsk i okolice

Prawo Jazdy z SWSJ - Ośrodek Szkolenia Kierowców "Słupska Wyższa Szkoła Jazdy"

Marzysz o zdobyciu prawka? Chciałbyś uwolnić się od zawodnych i powolnych autobusów? Zainwestuj w siebie! Zapisz się na kurs prawa jazdy, skorzystaj z sezonowych promocji i ćwicz z najlepszymi!
Ponad miesiąc temu
CRS Gdynia i okolice

CRS

Od 2005 roku świadczymy usługi informatyczne. Od pogotowia komputerowego i serwisu, po specjalistyczne wdrożenia, integracje i konsultacje. Dodatkowo rozwijamy działalność szkoleniową.
Ponad miesiąc temu
Shantala - Dotyk Miłości - Prosper Marlena Kotas Gdańsk i okolice

Shantala - Dotyk Miłości - Prosper Marlena Kotas

------------------------------ ---------------------- POLSKA SZKOŁA MASAŻU SHANTALA ------------------------------ ---------------------- Naszą misją jest popularyzacja masażu, tak aby każda mama i każdy tata w Polsce uzyskał informację o korzyściach płynących z masowania dzieci i jeśli…
Ponad miesiąc temu
Qkier  i okolice

Qkier

Firma Qkier zajmuje się analizami typu desk research oraz szkoleniami, a w szczególności przygotowywaniem słuchczy do zewnętrznego egzaminu potwierdzajacego kwalifikacje zawodowe.
Ponad miesiąc temu
Centrum Usług Kreatywnych

Centrum Usług Kreatywnych

Centrum Usług Kreatywnych Głównym przedmiotem jest działalność artystyczna/twórcza obejmująca ręczne wykonywanie obrazów i reprodukcji na płótnie. Nabywca usługi może dokonać wyboru konkretnego wyrobu katalogowego motywu lub wskazać obraz stanowiący przedmiot reprodukcji. Dodatkowo…
P.U.H Korynt 89-620 i okolice

P.U.H Korynt

www.korycki.pl
Ponad miesiąc temu
Poradnia Dietetyczna ! - Mag-Diet Gdańsk i okolice

Poradnia Dietetyczna ! - Mag-Diet

Poradnia oferuje usługi z zakresu edukacji żywieniowej i doradztwa dietetycznego. Układamy skuteczne diety, które dostosowane są do twoich indywidualnych potrzeb.
Ponad miesiąc temu