Zuzanna Tasarz

(1)

Częstochowa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Zuzanna Tasarz
Zuzanna Tasarz
Telefon:
+48XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
ul. Gersona 66
42-200

Częstochowa

Podgląd

Witam serdecznie,
jestem tłumaczką języka angielskiego z ośmioletnim doświadczeniem. Wykonuję tłumaczenia zwykłe pisemne. Posiadam doświadczenie w pracy z różnymi rodzajami tekstów, od naukowo-technicznych, przez korespondencję biznesową, aż po literackie. Gwarantuję najwyższą jakość tłumaczeń i terminowość.

Słowa kluczowe: Tłumaczenia, angielski, korepetycje, korekta, cv, list motywacyjny
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem (8)
 • Przetłumaczenie profilu Linkedin na Angielski

  Dzień dobry, chętnie podejmę się zlecenia. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy tłumacza oraz wykształcenie filologiczne. Gwarantuję rzetelność, profesjonalizm i terminowość. Stawka, którą proponuję, to 26 zł za 1800 znaków ze spacjami. Dokładną wycenę podam po zapoznaniu się z tekstem. Zapraszam do współpracy. Kontakt: z.tasarz@gmail.com, tel. 793 793 822.

  26 zł
  za strona A4
 • tłumaczenie z polskiego na angielski

  Dzień dobry, jestem zaintersowana zleceniem. Bardzo proszę o przesłanie tekstu na adres z.tasarz@gmail.com (tel. 793 793 822); stawka, którą proponuję, to 25 zł za 1800 znaków, ale dopiero po zapoznaniu się z tekstem będę mogła podać dokładną wycenę. Gwarantuję rzetelność i profesjonalizm, zapraszam do współpracy.

  25 zł
  za strona A4
 • tłumaczenie mini powieści

  Dzień dobry, chętnie podejmę się zlecenia. Posiadam doświadczenie w pracy tłumacza, w tym również w tłumaczeniu tekstów literackich (m.in. opowiadań i powieści). Literatura należy do moich zainteresowań i posiadam tzw. "lekkie pióro", więc gwarantuję zaangażowanie, profesjonalizm i najwyższą jakość tłumaczenia. Stawka, którą proponuję, to 24 zł za 1800 znaków; dokładną wycenę całości podam po zapoznaniu się z tekstem. Zapraszam: z.tasarz@gmail.com, tel. 793 793 822

  24 zł
  za strona A4
 • Tłumaczenie wyrazów na język Angielski i Niemiecki

  Dzień dobry, chętnie podejmę się zlecenia. Posiadam dziewięcioletnie doświadczenie w pracy tłumacza i gwarantuję profesjonalizm i terminowość. Stawka, którą proponuję, to 26 zł za 1800 znaków ze spacjami; dokładną wycenę całości podam po zapoznaniu się z tekstem. Zapraszam: z.tasarz@gmail.com, tel. 793 793 822.

  26 zł
  za strona A4
 • Tłumaczenie artykułów motoryzacyjnych

  Dzień dobry, jestem zainteresowana zleceniem. Posiadam dziewięcioletnie doświadczenie w tłumaczeniach i gwarantuję profesjonalizm oraz terminowość. Stawka, którą proponuję, to 29 zł za 1800 znaków (ok. 55 zł za 500 słów). Dokładną wycenę będę w stanie podać po zapoznaniu się z tekstami. Zapraszam do współpracy: z.tasarz@gmail.com, tel. 793 793 822.

  29 zł
  za strona A4
 • tłumaczenie na angielski

  Dzień dobry, jestem zainteresowana współpracą. Posiadam dziewięcioletnie doświadczenie w pracy tłumacza, w tym w tłumaczeniu tekstów literackich (opowiadań, powieści, wierszy). Stawka, którą proponuję za tekst długości podanej w ogłoszeniu, to 2100 zł za całość. Gwarantuję najwyższą jakość tłumaczenia, profesjonalizm i terminowość. Zapraszam: z.tasarz@gmail.com, tel. 793 793 822

  2100 zł
  za całość
 • Tłumaczenia ANG - POL tekstów z zakresu eko i bio tematyki

  Dzień dobry, chętnie podejmę się zlecenia. Posiadam dziewięcioletnie doświadczenie w pracy tłumacza; ekologia należy do moich zainteresowań, więc terminologia i zjawiska związane z tym tematem nie są mi obce. Stawka, którą proponuję, to 14 zł za 1000 znaków ze spacjami. Gwarantuję rzetelność, profesjonalizm i najwyższą jakość tłumaczenia. Zapraszam do współpracy: z.tasarz@gmail.com, tel. 793 793 822.

  14 zł
  za strona A4
 • Tłumaczenie książki z j. angielskiego (amerykański) na polski

  Dzień dobry, jestem zainteresowana zleceniem. Mam dziewięcioletnie doświadczenie w pracy tłumacza; w tym czasie tłumaczyłam m.in. z teksty literackie, w tym powieści. Posiadam tzw. "lekkie pióro" i umiejętność oddania stylu oryginalnego tekstu. Gwarantuję rzetelność, profesjonalizm i najwyższą jakość tłumaczenia. Stawka, którą proponuję, to 4600 zł za całość. Zapraszam do współpracy: z.tasarz@gmail.com, tel. 793 793 822.

  4600 zł
  za całość

Otrzymane oceny i komentarze (1)

(5,00) | Otrzymane oceny: 1
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
krótki termin realizacji:

Komentarz:

Jestem w 100% zadowolony z jakości i szybkości wykonanej pracy. :)