ZUH MATEX-BUD

Legionowo

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
ZUH MATEX-BUD
ZUH MATEX-BUD
Telefon:
604XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Działamy na rynku od 2008 roku na terenie całego województwa mazowieckiego i sąsiednich.

Przez ten czas wykonaliśmy szereg inwestycji w branży hal przemysłowych-magazynowych i produkcyjnych a także szereg inwestycji związanych z budową dachów na budynkach mieszkalnych a także remonty w budynkach wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, dzięki temu zyskaliśmy zaufanie klientów i niezbędne doświadczenie, co jest bezcenne przy wykonywaniu tego rodzaju usług.

Słowa kluczowe: Dekarz, usługi dekarskie, dekarstwo, usługi blacharskie,hale stalowe, konstrukcje stalowe krycie dachu, papa
Realizacje
Zdjęcia i grafika (8)
WWW (1)
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem (2)
 • Zlecę wykonanie obróbkę blacharskich - dekarskich

  Witam! Jestem zainteresowany wykonaniem zlecenia. Jesteśmy z Legionowa . tel. 604-684-468; mail: mateusz312@interia.pl. Rocznie wykonujemy ok. 2000-5000m2 hal przemysłowych i dachów na domach wielorodzinnych. Ostatnio wykonana inwestycja to dach bloku o powierzchni ok. 600m2 wspólnoty mieszkaniowej przy Al. Jerozolimskich w Warszawie oraz hala to 1000m2 dla firmy PERSON w Stanisławowie. A także m.in hale dla firmy VIMAR oraz serwis AUTO-BLAK w Warszawie, FRYZOPOL w Klembowie. Wykonujemy także inwestycje dla spółdzielni oraz wspólnot mieszkaniowych oraz domków jednorodzinnych. Jeśli są Państwo zainteresowani proszę o kontakt w celu doprecyzowania zapytania. Zapraszam do współpracy. Mogę we wtorek-środę podjechać i obejrzeć przedmiot zamówienia.

  Do negocjacji
 • Obrobki bkacharskue attyk

  Witam! Jestem zainteresowany wykonaniem zlecenia. Jesteśmy z Legionowa . tel. 604-684-468; mail: mateusz312@interia.pl. Rocznie wykonujemy ok. 2000-5000m2 hal przemysłowych i dachów na domach wielorodzinnych. Ostatnio wykonana inwestycja to dach bloku o powierzchni ok. 600m2 wspólnoty mieszkaniowej przy Al. Jerozolimskich w Warszawie oraz hala to 1000m2 dla firmy PERSON w Stanisławowie. A także m.in hale dla firmy VIMAR oraz serwis AUTO-BLAK w Warszawie, FRYZOPOL w Klembowie. Wykonujemy także inwestycje dla spółdzielni oraz wspólnot mieszkaniowych oraz domków jednorodzinnych. Jeśli są Państwo zainteresowani proszę o kontakt w celu doprecyzowania zapytania. Zapraszam do współpracy. Cena za mb. na rąbek stojący to 25zł netto i 30zł netto jeśli z wyginaniem obróbek na zaginarce.

  Do negocjacji