ZPUH Bremsystem Rafał Sanecki

Wola Mielecka

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
ZPUH Bremsystem Rafał Sanecki
ZPUH Bremsystem Rafał Sanecki
Telefon:
510XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Regeneracja pneumatyki i hydrauliki hamulcowej

Naszą główną specjalność stanowi regeneracja hydraulicznych zacisków hamulcowych i pneumatyki hamulcowej. Dotyczy to zarówno wyposażenia aut osobowych, jak i pojazdów dostawczych, ciężarowych lub budowlanych. Ponadto, zajmujemy się także przyczepami, naczepami, a nawet autobusami.

Dzięki temu, że dysponujemy bogatym doświadczeniem w swojej branży, potrafimy wybrać jedynie najlepsze urządzenia do swojego zaplecza, a praca na doskonałym sprzęcie i przy użyciu odpowiednio dobranych surowców, w połączeniu z wykorzystaniem naszych umiejętności pozwala nam osiągać rewelacyjne rezultaty. Dążymy do tego, aby w całkowicie spełniać oczekiwania każdego Klienta, aby był on w pełni usatysfakcjonowany ze współpracy z Bremsystem.W tym celu, uważnie wysłuchujemy Państwa uwag i sugestii, a następnie, dopasowujemy do nich dobór odpowiednich metod i strategii działania. Dzięki temu, udaje nam się uzyskiwać znakomite efekty realizowanych usług, przez co Klienci w razie potrzeby z chęcią do nas wracają. Pragnąc nieustannie ulepszać naszą ofertę, bierzemy udział w wielorakich szkoleniach, zapoznajemy się z nowinkami w swojej dziedzinie, a co za tym idzie, rozbudowujemy zakres naszych usług oraz gamę dostępnych produktów. Posiadamy w niej już m.in. innowacyjne pompy i cylinderki hamulcowe, wysprzęgliki i o wiele więcej. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu w działalność firmy, udaje nam się pozyskiwać coraz to nowych klientów, którzy często trafiają do nas z polecenia.

Na dobry początek, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Zapewniamy profesjonalne doradztwo bez żadnych opłat ani innych zobowiązań! Podczas realizacji zlecenia zawsze trzymamy się wyznaczonych wcześniej terminów, szanując Państwa czas i nie narażając na dodatkowe utrudnienia. Swoją pracę wykonujemy z prawdziwej pasji, dbając o każdy szczegół.

Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo nowej pompy sprzęgła, czy może problem sprawiają zaciski hamulcowe lub inna część, jesteśmy w stanie usunąć awarię szybko, sprawnie i skutecznie.

Słowa kluczowe: Naprawa układu hamulcowego, naprawa układów hamulcowych, wymiana klocków hamulcowych, wymiana tarcz hamulcowych, klocki hamulcowe
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()