Hurtownia Budowlana! - ZPHU TRÓJKA s.c.

SKAWINA KRAKÓW

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
ZPHU TRÓJKA s.c.
ZPHU TRÓJKA s.c.
Telefon:
122XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Nasza firma jest dawnym producentem gwoździ, ponadto jesteśmy wiodącą od ponad 10 lat hurtownią artykułów metalowych/ogrodniczych/dachow ych/wykończeniowych m.in: Druty, Siatki Zbrojeniowe, Włókno Stalowe, Folie Budowlane, Membrany Dachowe, Geowłókniny, Złącza Ciesielskie, Pręty Gwintowane, Nakrętki, Podkładki, Wkręty Fosfatowane, Panele i Siatki Ogrodzeniowe i wiele więcej!


ZPHU TRÓJKA s.c. - jest to firma, która istnieje od 1995 roku. Jej siedziba mieści się w Borku Szlacheckim przy trasie DK44 Skawina - Oświęcim, 10km od Krakowa. Od czasu swego powstania zakład jest systematycznie rozbudowywany i modernizowany.

Celem naszego działania jest przede wszystkim satysfakcja klienta, którą pragniemy zapewnić oferując pełny asortyment towarów, wysokiej jakości i w przystępnych cenach.

Na niniejszej stronie prezentujemy Państwu szeroką gamę produktów: Technik Zamocowań, Elementów Zbrojeniowych i Ogrodzeniowych, Drutów oraz folii budowlanych a także wiele więcej. Staramy się dopasować naszą ofertę do stale wzrastających potrzeb rynku, dbając o jakość i terminowość dostaw.

Stałym odbiorcom udzielamy atrakcyjnych rabatów. Na życzenie, zakupione produkty dostarczamy do klienta własnym transportem. Ich dystrybucja odbywa się zarówno poprzez naszych przedstawicieli handlowych jak i w siedzibie firmy TRÓJKA.

Miła i wykwalifikowana kadra gotowa jest udzielić klientom wszelkich informacji dotyczących współpracy. Gwarantujemy solidną obsługę popartą wieloletnim doświadczeniem.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Siedziba firmy:
ZPHU TRÓJKA s.c.
Borek Szlachecki 375
32-050 Skawina k/Krakowa
Polska

Czekamy na Ciebie:
Telefon: +48 12 276-78-02
FAX: +48 12 276-78-02 wew. 5
eMail: Sklep@TechnikiMontazu.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 7 - 17
Sobota: Nieczynne
Niedziela: Nieczynne

Wysyłka:
24/7 !

NIP:  PL 679-10-17-424
REGON: 350812652

Słowa kluczowe: Budowa, remont, hurtownia budowlana, materiały budowlane, gwoździe, druty, folia, techniki montażu
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()