Zielonka - Steckert -Wspólnicy Kancelaria Prawna Sp.k.

Wrocław

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Zielonka - Steckert -Wspólnicy Kancelaria Prawna Sp.k.
Zielonka - Steckert -Wspólnicy Kancelaria Prawna Sp.k.
Telefon:
512XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Kancelaria prawna z wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu pomocy prawnej dla klientów biznesowych, indywidualnych i dla sektora publicznego.
Obsługujemy firmy, przedsiębiorców i inwestorów  z sektora IT i nowoczesnych technologii, medycznego i rolniczego oraz wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe.
Posiadamy również dział obsługujący klientów indywidualnych w zakresie prawa rodzinnego i spadkowego. Zajmujemy się sprawami majątkowymi, odzyskiwaniem należności i prawem obrotu nieruchomościami.
Naszym klientom oferujemy pomoc prawną poza granicami RP. Posługujemy się na co dzień językiem angielskim i niemieckim w obsłudze naszych klientów, zarówno biznesowych jak i indywidualnych.

Słowa kluczowe: Kancelaria prawna, pomoc prawna, prawnicy, usługi prawne, usługi prawnicze, pomoc prawna za granicą, pomoc prawna w Niemczech, pomoc prawna we Francji
Zakres działania
  • Usługi prawne i finansowe  z Wrocławia

    Fundusze unijne, usługi prawne, księgowość, kancelaria adwokacka, pomoc prawna, usługi finansowe, dotacje unijne, notariusze, kancelaria prawna, prawnicy, usługi prawnicze, komornicy

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()