Aby klient był zadowolony - ZetApp Designers

Sosnowiec

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
ZetApp Designers
ZetApp Designers
Telefon:
607XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Freelancer, posiadam wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu stron www, portali, zaawansowanych systemów webowych, aplikacji mobilnych android, ios.

Specjalizuje się w systemach webowych szytych na miarę. W pracy wykorzystuję najnowsze technologię i sprawdzone praktyki programistyczne.

Aplikacje mobilne wykonuję z wykorzystaniem technologii nativescript, pozwala to na wykonanie aplikacji mobilnej zarówno na system Android jak i IOS równocześnie, co znacznie  zmniejsza koszty wykonania aplikacji.

Słowa kluczowe: Programowanie, specjaliści programowanie, usługi programistyczne, programiści, programista,
Realizacje
Zdjęcia i grafika (1)
 • Aplikacja dla Pol&Rock festiwal
  Aplikacja dla Pol&Rock festiwal Cena Powyżej 5000 zł
  Aplikacja dla Pol&Rock Festiwal, aplikacja webowa, aplikacja mobilna, integracja z zewnętrznymi modułami GPS. System monitorował w czasie rzeczywistym pozycje pozycję wszystkich patroli interwencyjnych i wyświetlał te informacje na monitorze w centrum dowodzenia. Dodatkowo współdziałał z całym zabezpieczeniem medycznym pozwalając ratownikom medycznym prowadzić całą historię pacjenta za pomocą tabletów, a dyspozytorom medycznym znać bieżące zaangażowanie sił i środków jakimi dysponują.
WWW (1)
 • Ico_small_web System wspomagający rozlicznaie handlowców ze sposobu wykorzystania auta firmowego. Aplikacja webowa plus aplikacja mobilna.
Osiągnięcia
 • Współpraca z Pol&Rock Festiwal (sierpień 2018)

  Współpraca z Pol%Rock festiwal zakończona. Magiczne miejsce i magiczny czas. Wszystko to wspomagane aplikacja wykonaną w mojej firmie. Udało się, zabezpieczenie medyczne i wszystkie patrole interwencyjne oraz centrum dowodzenia mogło skorzystać z udogodnień jakie przeniosła aplikacja powalając między innymi na śledzenie online pozycji wszystkich patroli. Serwis www jak i aplikacja mobilna zadziałały bez zarzutu. Sukces który motywuje do dalszego działania.

Zakres działania
 • Programiści z Sosnowca

  , usługi programistyczne, programowanie, programista, programiści, specjaliści programowanie

Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()