Zespół PROSPECT Prospect

Myślenice

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Zespół PROSPECT Prospect
Zespół PROSPECT Prospect
Telefon:
723XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Zespół Muzyczny PROSPECT, składa się z pięciu bardzo sympatycznych, energicznych oraz rozrywkowych muzyków. Jesteśmy zespołem pełnym pasji, umiejętności oraz doświadczenia zdobytego w ostatnich latach. Starannie dobrany repertuar pozwala nam na zaspokojenie najbardziej wymagających gustów muzycznych i upodobań odbiorców bez względu na wiek tak, aby prowadzona impreza była niezapomniana dla każdego z uczestników zabawy. Do każdego zlecenia staramy się podejść indywidualnie oraz z pełnym profesjonalizmem. W repertuarze zespołu znajdziecie Państwo wiele gatunków muzycznych, zarówno muzyki polskiej jak i zagranicznej, które wykonujemy tylko i wyłącznie na ŻYWO! Nasze usługi kierowane są do wszystkich Państwa, ceniących sobie świetną zabawę na wysokim poziomie. Liczne występy zespołu między innymi; wesela, bankiety, studniówki, imprezy plenerowe oraz eventy przyczyniły się do zdobycia dużego doświadczenia dzięki, któremu możemy wykonywać swoją pasję na wysokim poziomie!
Również po za wspaniałą muzyką oraz zabawą oferujemy Państwu oprawę świetlną, która jest ważnym elementem budowy niepowtarzalnego klimatu!

Zapraszam na naszą stronę; www.zespol-prospect.pl

oraz na nasz profil na Fb; https://www.facebook.com/zespoolprospect

Zapraszamy gorąco - ZESPÓŁ PROSPECT :) :) ;)

Słowa kluczowe: Imprezy, rozrywka, organizacja imprez, usługi rozrywkowe, usługi gastronomiczne
Zakres działania
  • Rozrywka, Imprezy  z Myślenic

    Usługi rozrywkowe, organizacja imprez integracyjnych, imprezy, organizacja imprez firmowych, organizacja imprez okolicznościowych, organizacja imprez masowych, organizacja imprez dla dzieci, usługi gastronomiczne, organizacja imprez, rozrywka

Aktualne zlecenia z moim udziałem ()