Muzyka na każdą okazję - Zespół JOKER

Zawonia

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Zespół JOKER
Zespół JOKER
Telefon:
697XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

JOKER   to zespół, który gra energetyczną muzykę a w zależności od zapotrzebowania i rodzaju imprezy jest dwu lub trzyosobową formacją dopasowującą się do oczekiwań klientów.
Posiadamy bogaty repertuar, w którego skład wchodzą ponadczasowe hity muzyki polskiej i zagranicznej oraz na życzenie -  biesiadnej przy akordeonie i gitarze akustycznej.
Utwory są dostosowane dla wszystkich pokoleń zarówno do słuchania jak i do tańca. Gwarantujemy świetną zabawę zarówno na imprezach kameralnych, weselach jak i na dużych, plenerowych koncertach i festynach.
Posiadamy profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie.
Szczegółowa oferta oraz video i mp3 na  www.zespoljoker.prv.pl
lub  na  maila:  zespol.joker2@gmail.com
tel. 697 455 415

Słowa kluczowe: Zespół muzyczny, zespół na wesele, zespół z Wrocławia, zespół z Trzebnicy, zespół z Wołowa, zespół z Milicza, zespół z Oleśnicy, zespół ze Żmigrodu, zespół z Dolnego Śląska,
Realizacje
Zdjęcia i grafika (5)
Dokumenty i arkusze (3)
Audio (6)
WWW (1)
Umiejętności
 • profesjonalna oprawa muzyczna wesel, zabaw, bankietów i festynów

  Zaawansowany (20 lat)

Doświadczenie
 • różne formacje muzyczne (kwiecień 2005 - obecnie)

  gitara elektryczna, akustyczna, śpiew: Wodzirej, konferansjer, animator i prowadzący szereg zabaw i konkursów weselnych.
  Muzyk instrumentalista i wokalista z bogatym repertuarem polskim i zagranicznym

Sprzęt i wyposażenie
 • instrumentarium, nagłośnienie i oświetlenie Roland, Ketron, Yamaha, ADS, Lexicon, TC Helicon, Shure, ADJ, Showtec.
  instrumentarium, nagłośnienie i oświetlenie Roland, Ketron, Yamaha, ADS, Lexicon, TC Helicon, Shure, ADJ, Showtec.

  Aby nasza muzyka brzmiała a występ porywał do zabawy używamy sprzętu i nagłośnienia jedynie sprawdzonych marek. Do takich zaliczymy keyboardy Ketron SD5, Roland GW8, gitary elektryczne Washburn X50 Pro i Mayones, akustyk Oscar Schmidt by Washburn, akordeon Weltmeister i, mikrofony Shure SM 58 i systemy bezprzewodowe. Do nagłośnienia imprez służą nam dwa zestawy, stosowane w zależności od potrzeb: 1/ Trójdrożny : Yamaha 2x 1000w 2/ Dwudrożny SMB Sound 2x500w + subwoofery 2x 600w Nieodłącznym atrybutem niemal każdej kapeli jest oświetlenie. W naszym przypadku to "oczko w głowie", na które skladają się reflektory PAR 56 oraz efekty świetlne firm: ADJ , Silver Star, Showtec czy Eurolite.

Osiągnięcia
 • Występy plenerowe (styczeń 2005)

  Jako zespół braliśmy udział w wielu projektach, organizowanych przez Domy Kultury, Urzędy Miast i gmin, sołectwa a także firmy prywatne. Do najważniejszych zaliczyć należy udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, coroczne festyny: Dzień Wiosny , Dzień Dziecka, Powitanie Lata, Dożynki, Dni Miasta czy też imprezy rocznicowe wielu firm.

Warunki współpracy
 • Jeżeli chcą Państwo mieć udaną imprezę czy wesele to bez wahania prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
  Oferujemy kompleksową oprawę muzyczną począwszy od Błogosławieństwa i wyprowadzenia po Powitanie i liczne zabawy i konkursy weselne oraz Oczepiny w wersji uzgodnionej z Parą Młodą.
  W celu uzgodnienia warunków kontraktu wskazany jest kontakt osobisty ale możliwe jest również załatwienie i uzgodnienie szczegółów drogą elektroniczną.

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem ()