Hispasión - Yunuen Martinez

Katowice

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Yunuen Martinez
Yunuen Martinez
Telefon:
792XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Mamy szerokie doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Doskonale czujemy się w pracy z młodzieżą, szczególnie z przyszłymi maturzystami. Dorosłym pomagamy opanować hiszpański zwiększając ich kompetencje zawodowe lub pomagając spełnić marzenie, na realizację którego nie mieli wcześniej czasu.

Naszym studentom przybliżamy różne odmiany języka hiszpańskiego, tak, żeby swobodnie komunikowali się zarówno w Hiszpanii, jak i krajach Ameryki Łacińskiej.

Wszystkim zainteresowanym pomagamy zdać DELE, międzynarodowe egzaminy z języka hiszpańskiego oferowane w Polsce przez Instytut Cervantesa. Yunuen Martinez Garcia, założycielka Hispasión, jest certyfikowanym egzaminatorem DELE na wszystkich poziomach zaawansowania.

Słowa kluczowe: Język Hiszpański Nauka Hiszpańskiego Native Speaker Katowice Śląsk Hispasion Hispasión
Realizacje
WWW (1)
  • Ico_small_web Hiszpański w Katowicach? No hay problema:|) Witamy w Hispasión, szkole języka hiszpańskiego prowadzonej przez Yunuen Martinez Garcia, Meksykankę od kilkunastu lat mieszkającą w Polsce. Uczymy studentów indywidualnych w szkole, online na żywo z lektorem oraz z dojazdem do domu. Przedstawicielom biznesu oferujemy kursy języka hiszpańskiego oraz językowe doradztwo w zakresie kontaktów z partnerami zagranicznymi w krajach hiszpańskojęzycznych.
Umiejętności
  • Nauka Język Hiszpański

    Ekspert (13 lat)

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()