Agencja Marketingowa - YOBLA STUDIO

Poznań

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
YOBLA STUDIO
YOBLA STUDIO
Telefon:
513XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

- pisanie tekstów/copywriting (na strony internetowe, na blogi, na tematyczne portale branżowe, na prezentacje, na konferencje, do folderów reklamowych i innych materiałów reklamowo-informacyjnych)
- projektowanie graficzne (identyfikacja wizualna: wizytówki, logotypy, ulotki, plakaty, foldery, grafiki na potrzeby stron internetowych, nadruki na ubrania)
- obsługa marketingowa firm: prowadzenie kanałów w social media, strategie reklamowe, kampanie reklamowe, hasła reklamowe, pomysły na promocje, gadżety reklamowe

Słowa kluczowe: Reklama, grafika, teksty, pisanie, agencja, gadżety, marketing, copywriter, copywriting, kampanie reklamowe, ulotki, plakaty, logotypy
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

20 najnowszych zleceń z moim udziałem
 • Pisanie tekstów podróże lifestyle pod afiliację i dobre SEO na bloga

  Oferuję treści z zakresu podróży i turystyki (wpisy blogowe, artykuły specjalistyczne, posty do social mediów, teksty SEO). Podaję stawkę za 1000 zzs, a w wiadomości prywatnej przesyłam liczne realizacje. Zapraszam :)

  30 zł
  za 1000 znaków
 • Prowadzenie Social Mediów

  Zapraszam do współpracy w zakresie kompleksowego prowadzenia kont na Facebooku i Instagramie (tekst, grafika, zdjęcia, posty konkursowe, tworzenie i optymalizowane płatnych kampanii). W wiadomości prywatnej przesyłam portfolio, a obok podaję przyładową stawkę za miesięczny abonament. Zapraszam :)

  1520 zł
  za miesiąc
 • Copywriting pisanie tekstów

  Zapraszam do współpracy - sprawnie zealizujemy to zlecenie (max. 5 dni roboczych). Znajomość SEO i poprawnej polszczyzny gwarantowana.

  1200 zł
  za całość
 • Zlecimy wsparcie marketingowe i promocyjne w mediach społecznościowych

  Chętnie pomożemy w działaniach promocyjnych i marketingowych dla Państwa marki. W wiadomości prywatnej dokładniej opiszę proponowane działania. W wycenie podaję orientacyjną stawkę za miesiąc współpracy.

  1520 zł
  za miesiąc
 • Copywriter - publikacja postów na social media.

  Zapraszam do współpracy. 100% poprawności językowej, ciekawe teksty, bogaty research. Szybko, terminowo, na fakturę. W wadomości prywatnej przesyłam portfolio.

  390 zł
  za całość
 • Obsługa firmowych postów w social media

  Zapraszam do współpracy. Wysłałam maila.

  1520 zł
  za całość
 • Utworzenie i prowadzenie Firmowego Konta na FB

  Zapraszam do współpracy przy stworzeniu i prowadzeniu konta na FB dla firmy z branży finansowej. W gronie swoich klientów mamy platformę afiliacyjną, kóra działa na rynku finansowym (w wiadomości prywatnej przesyłam więcej informacji).

  1520 zł
  za miesiąc
 • Artykuły na bloga ze zdrową żywnością - stała współpraca

  Zapraszam do współpracy, specjalizuję się w dostarczaniu tekstów dla branży podróżniczej. W tekstach często poruszane są wątki kulinarne i doświadczanie obcych kuchni podczas zwiedzania różnych zakątków świata. W wiadomości prywatnej przesyłam portfolio. W wycenie podaję stawkę za 1 tekst o długości 2700 zzs (1,5 strony rozliczeniowej).

  199 zł
  za całość
 • Teksty na stronę biura nieruchomości luksusowych / nadmorskich

  Zapraszam do wspolpracy. Specjalizuję się w marketingu turystycznym dla klientów z branży TRAVEL (biuro podróży, wyszukiwarka tanich biletów lotniczych). W wiadomości prywatnej przesyłam portfolio z wybranymi pracami. Zapraszam do rozmowy.

  49 zł
  za 1000 znaków
 • FACEBOOK - profesjonalne prowadzenie funpagu

  Zapraszam do współpracy. Specjalizujemy się w marketingu turystycznym. Jednym z naszych klientów jest biuro podróży oraz wyszukiwarka tanich biletów lotniczych. Chętnie porozmawiam o szczegółach. W wiadomości prywatnej przesyłam portfolio. Podana stawka dotyczy przykładowego pakietu miesięcznego (w portfolio znajdą Państwo dokładne wyróżniki zakresu działań).

  1520 zł
  za miesiąc
 • Copywriter seo - stała, cykliczna współpraca do sklepu internetowego

  Zapraszam do stałej współpracy przy tworzeniu tekstów. Proponuję stawkę 1099 zł za całość, czyli 1 tekst na stronę główną 3500 słów, 1 tekst na podstronę 200 słów i 1 tekst na bloga 1000 słów. Stawka za 1000 zzs to 35 zł. W wiadomości prywatnej przesyłam przykładowe realizacje.

  1099 zł
  za całość
 • Aktywne prowadzenie profilu Linkedin

  Chętnie zrealizuję dla Państwa to zlecenie. Zajmuję się kompleksowym prowadzeniem kont firmowych w mediach społecznościowych w tym na LinkedIn. Podaję przykładowy miesięczny abonament (ostateczna stawka oczywiście do uzgodnienia). W wiadomości prywatnej przesyłam wykaz prac, które się w tym abonamencie znajdują.

  1520 zł
  za miesiąc
 • Zlecę prowadzenie profilu Facebook

  Zapraszam do współpracy przy profesjonalnym tworzeniu i prowadzeniu konta na Facebooku. Mogę zaproponować różne zakresy miesięcznego abonamentu w zależności od zakresu prac (liczba postów, grafika, zdjęcia, obsługa Facebook Ads). W wiadomości prywatnej przesyłam portfolio z konkretnymi realizacjami.

  Do negocjacji
 • Zlecę przygotowanie 70 ciekawostek o pieczywie z całego świata

  Chętnie przygotuję dla Państwa takie ciekawostki. Akurat dla jednego klienta przygotowuję aktualnie serię ciekawostek turystycznych o bardzo podobnym charakterze (przesyłam przykłady w wiadomości prywatnej). Podaję orientacyjną wycenę za 1 sztukę ciekawostki (możliwe też dostarczanie zdjęć po ustaleniu stawki).

  44 zł
  za sztuka
 • Pisanie tekstów

  Zapraszam do współpracy. Specjalizuję się w tworzeniu tekstów dla branży home&deccor. Dostarczam wysokiej jakości artykuły na blogi, branżowe serwisy zewnętrzne oraz do mediów społecznościowych. Teksty są zawsze na wysokim poziomie, ciekawe dla czytelnika oraz zgodne z wytycznymi SEO. W wycenie podaję stawkę za 1 tekst o długości 3600 zzs (2 strony rozliczeniowe). W wiadomości prywatnej wysyłam natomiast przykładowe realizacje z tego zakresu tematycznego. Proszę spojrzeć.

  189 zł
  za sztuka
 • 200 krótkich opisów produktów

  Wg podanego przez Państwa budżetu (380 zł) wychodzi dokładnie 1,90 za 1 sztukę opisu o długości min. 900 zzs. To niestety za mało, żeby należycie wykonać to zadanie. Opis produktu to nie tylko automatyczne klepanie znaków, ale głównie skupienie się na poprawnym językowo, atrakcyjnym dla czytelnika i zgodnym z SEO tekście, którego zadaniem jest zachęcenie do zakupu produktu. Opis w sklepie internetowym jest tym, czym opakowanie i ekspozycja w sklepie tradycyjnym. Dlatego proponuję swoją stawkę za wykonanie tego zlecenia w kwocie 15 zł brutto/1000 zzs. Opisy mogę dostarczyć w ciągu 10 dni roboczych. Gdyby byli Państwo zainteresowani wykonaniem tego zlecenia na wysokim poziomie - zapraszam.

  15 zł
  za 1000 znaków
 • Copy writing, tekst do strony internetowej,

  Oferuję profesjonalne wykonanie tekstów na Państwa stronę internetową. Teksty będą ciekawe dla odbiorcy, angażujące, poprawne językowo oraz zgodne z dobrymi praktykami webwritingu (SEO). W wiadomości prywatnej przesyłam wybrane realizacje.

  499 zł
  za całość
 • kupie polubienia na facebook

  Dzień dobry, proszę nie kupować fanów na Facebooku, ponieważ to nic nie daje, a wręcz jest szkodliwe. Zamiast tego proszę zainwestować w pozyskiwanie prawdziwych osób zainteresowanych Państwa ofertą. Tylko takie prowadzenie konta na Facebooku ma jakikolwiek sens. Serdecznie pozdrawiam.

  Do negocjacji
 • copywritng

  Agencje to nic złego, zwłaszcza małe :) Reprezentuję Yobla Studio z siedzibą w Poznaniu. Chętnie porozmawiam i przekonam Pana, że właściwie najlepiej współpracować z niewielką agencją, w której ma się bezpośredni kontakt z osobą odpowiedzialną za projekt. Na zachętę przesyłam portfolio w wiadomości prywatnej.

  Do negocjacji
 • Teksty o Ojcowskim Parku Narodowym

  Chętnie wykonam to zlecenie - specjalizuję się w tworzeniu tekstów dla branży turystycznej. Artykuły są poprawne językowo, bezbłędne, przyjazne dla wyszukiwarek i, co ważne, użytkowników. W wiadomości prywatnej wysyłam konkretne przykłady realizacji. Podana stawka netto/brutto (faktura VAT 0%) za całość. Termin realizacji: marzec.

  4900 zł
  za całość