Yes White Studio

Łomża

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Yes White Studio
Yes White Studio
Telefon:
504XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Yes White Studio zajmuje się tworzeniem wizerunku marki od strony graficznej (logo, identyfikacja wizualna, grafika użytkowa, redesign) oraz stron internetowych przyjaznych dla ich użytkowników z uwzględnieniem nowych trendów i technologii. Każdy projekt tworzony w Yes White Studio jest przemyślany pod kątem jego funkcjonalności i docelowego odbiorcy.

W Yes White Studio otrzymasz:

profesjonalny projekt logo:
- indywidualne podejście do każdego projektu
- przemyślany i kreatywny projekt
- logo przyciągające uwagę
- opis koncepcji logo
- księgę znaku

identyfikację wizualną:
- spójny wygląd wszystkich materiałów reklamowych
- projekty do druku, internetu oraz na gadżety reklamowe.

redesign:
- zmiana logo i identyfikacji wizualnej
- nowy projekt dostosowany do profilu działalności

grafikę użytkową:
- projekty graficzne: do druku, do internetu, projekty opakowań, ikony, infografiki, projekty na koszulki

strony internetowe:
- stronę wizytówkową zaprojektowaną indywidualnie
- stronę prezentacyjną produktu

Masz Startup? - dostaniesz rabat.

Skorzystaj z usług Yes White Studio
www.yeswhite.com

Słowa kluczowe: Branding, logo, logotyp, identyfikacja wizualna, projektowanie graficzne, studio graficzne, grafik, strony internetowe, graphics design, web design
Realizacje
Zdjęcia i grafika (5)
 • Logo Ancient Passion Awakening Logo wykonane dla marki Ancient Passion Awakening organizującej podróże transformacyjne do Egiptu. W sygnecie logo znajdują się piramidy zaprezentowane za pomocą jednej linii - jest to także nawiązanie do ciągłego procesu jakim w tym przypadku jest transformacja. Liternictwo w logotypie zostało zaprojektowane od podstaw tak aby nawiązywało do egipskich hieroglifów i wraz z sygnetem tworzyło spójną całość. Złota kolorystyka logo wskazuje na wzniosłość idei jaką jest transformacja - złoto było również wykorzystywane przez Egipcjan (znajduje się na wielu artefaktach pochodzących z Egiptu) co w połączeniu z kształtem sygnetu i liter jeszcze bardziej wywołuje skojarzenie z tym miejscem.
 • Logo DJ Remix Przy pracach koncepcyjnych najważniejsze było zawarcie w logo elementów odnoszących się do muzyki jak również uwzględniających potrzebę nawiązania do oprawy świetlnej, która jest w ofercie DJ-a. W zaprojektowanym logo każdy fragment osobno jak również w połączeniu z pozostałymi w całość ma swoje znaczenie identyfikujące go z marką: - fragmenty okręgów nawiązują do słowa remix zawierającego się w nazwie marki - sygnet w logo nawiązuje do wirującej płyty winylowej a poszczególne fragmenty na płycie wskazują na różnorodność muzyczną - sygnet połączony z logotypem w którym znajdują się słowa „DJ Remix” wywołuje także skojarzenie z pracującym głośnikiem z którego nieprzerwanie wydobywa się dźwięk - sygnet składa się z fragmentów pięciu okręgów – jak pięć linii w pięciolinii - okręgi mogą być kojarzone z kołem kwintowym - odpowiednie ułożenie fragmentów okręgów wywołuje efekt promieni światła wychodzących z ich środka - całość jest dynamiczna dzięki czemu idealnie odzwierciedla charakter marki jak i branży.
 • Logo Góralczyk Nieruchomości Sygnet w logo powstał przez złamanie pierwszej litery w nazwisku i zagranie w taki sposób jej kształtem aby powstał obraz budynku – domu. Dom jest dla nas najważniejszy – zawsze wiążą się z nim emocje, przez co jest łatwo rozpoznawalny. Umieszczenie budynku w literze G spowodowało, że pozostały kształt litery tworzony przez łuk wychodzący z fundamentu otacza budynek wywołując wrażenie jego ochrony. Łuki są konstrukcjami odpornymi na silne oddziaływanie z zewnątrz. Tak więc powstał obraz domu znajdującego się w bezpiecznym otoczeniu – podświadomie możemy to odebrać jako dom czy mieszkanie w bezpiecznej okolicy. Oczywiście wszystko odbywa się na poziomie naszej podświadomości co w rezultacie wywołuje silny sygnał utwierdzający nas w przekonaniu, iż kupujemy dom w którym będziemy się czuć bezpiecznie a także mamy większe zaufanie do samej marki i bezpieczeństwa związanego również z przebiegiem całego procesu zakupu. Mamy tu do czynienia z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami więc efekt zaufania odnosi się zarówno do kupujących jak i sprzedających nieruchomości – powierzając dom do sprzedaży tej marce mamy poczucie iż trafia on w dobre ręce. Zakreślony łuk wychodzący od fundamentu budynku dąży do okręgu nasuwając skojarzenie z ruchem obrotowym. Ponieważ łuk ten wychodzi z fundamentu budynku to sprawia wrażenie wciągania domu do obrotu – obrotu nieruchomościami. Pomimo, że już zagranie jedną literą dużo mówi już o marce to logo ukrywa jeszcze dwa bardzo istotne symbole. Kolejny jest ukryty w literze A. Złamanie litery w analogiczny sposób spowodowało, iż powstał obraz figury która może być kojarzona z wieżowcem lub po prostu górą. Niezależnie jaką interpretację przyjmiemy to figura zakończona jest szczytem a ten odnosi się do sukcesu, a prawie każdy przecież do niego dąży. Przełamanie litery A spowodowało także, że czytając nazwę wzrok zatrzymujemy się na chwilę właśnie na tej literze – powoduje to że czytamy słowo „GÓRA” które samo z siebie ma „wysoką” rangę.
 • Logo Live Life Beautifully Logo powstało dla marki Life Live Beautifully, która zajmuje się rozwojem osobistym. Założeniem projektu było stworzenie logo które symbolizowałby piękne życie, rozwój, było symetryczne, zawierało w sobie promienie kojarzone ze słońcem i ogniem.
 • Logo Elektron Logo dla firmy Elektron działającej w branży energii odnawialnej. Litera „O” została zmodyfikowana graficznie w taki sposób, że w efekcie całe logo jest pełne energii. Modyfikacja jednej litery sprawiła, że w efekcie w jednym znaku znajdziemy odniesienie do słońca, energii słonecznej oraz prądu stałego. Od głównego symbolu jakim w tym przypadku jest słońce (litera „O”) odchodzą promienie słoneczne nawiązujące do wytwarzanej przez słońce energii. Na końcu jednego z promieni widzimy symbole prądu stałego ( „+” i „-” ). Taki skrótowy schemat pokazuje to co jest w tym przypadku najważniejsze: źródło energii czyli słońce i efekt jakim jest wygenerowanie prądu stałego przez ogniwo fotowoltaiczne. Sposób układania się promieni sprawia wrażenie ruchu nawiązującego do ciągłego generowania energii.
WWW (5)
 • Ico_small_web Hipnotyzująca strona internetowa dla marki zajmującej się rozwojem osobistym. Stronę wyróżnia jej nawigacja, odbywająca się za pomocą ruchów kursora automatycznie pokazując lub ukrywając treści poszczególnych działów. Zastosowana animacja towarzysząca poruszaniu się pomiędzy działami nawiązuje do przechodzenia pomiędzy różnymi poziomami rozwoju osobistego. Oczywiście poniższa prezentacja nie odda charakteru strony, dlatego zapraszamy do odwiedzania jej pod adresem monikasleszynska.com
 • Ico_small_web Strona internetowa Parku Handlowego Łomża prezentuje aktualne oferty sklepów. Na uwagę zwraca zagospodarowanie przestrzeni na dodatkowe informacje na stronie.
 • Ico_small_web Wizytówkowa strona internetowa nauki języka angielskiego on-line. Strona zaprojektowana od podstaw. Na potrzeby projektu zostały indywidualnie zaprojektowane piktogramy. Na uwagę zwraca menu znajdujące się pod zagiętą kartką. Stronę w wygodny sposób można obsługiwać z telefonu jak i komputera.
 • Ico_small_web Strona internetowa Gabinetu Weterynaryjnego "Filemon" nawiązuje do jego nazwy. Wszystkie grafiki zostały przemyślanie dobrane. Zwierzęta na stronie są subtelnie animowane dzięki czemu animacje nie odwracają uwagi od treści. Na swoją uwagę zwraca menu, które umożliwia łatwe i intuicyjne poruszanie się po stronie.
 • Ico_small_web Strona prezentująca produkty marki Diamond Design. Strona zaprojektowana indywidualnie w celu jak najlepszej prezentacji produktu. Strona jest przejrzysta i czytelna dzięki czemu każdy odwiedzający ją skupia uwagę na oferowanych przez markę produktach. Szczególną uwagę zwracają na siebie: menu z prawej strony, subtelne animacje, sposób prezentacji parametrów produktów. Dzięki przemyślanemu indywidualnemu projektowi stronę można wygodnie przeglądać na urządzeniach mobilnych.
Zakres działania
 • Drukarnie i studia DTP, usługi poligraficzne z Łomży

  Usługi poligraficzne, usługi dtp, dtp, drukarnie, poligrafia

 • Webmasterzy - proste strony WWW z Łomży

  Strony www, tworzenie stron www, tworzenie serwisów www, tworzenie stron internetowych, strony internetowe

 • Usługi graficzne i multimedialne z Łomży

  Multimedia, grafika, usługi graficzne, usługi multimedialne, wizualizacje budynków, animacja, wizualizacje wnętrz, projektowanie wnętrz, wizualizacje 3d

 • Webdesignerzy z Łomży

  Projekty graficzne, projektowanie stron, strony flash, grafika dla stron www, , webdesign, animacja flash, grafika dla stron internetowych, projekt strony www

 • Pracownie graficzne z Łomży

  Projektowanie graficzne, firmy graficzne, pracownie graficzne, projektowanie graficzne, projektowanie grafiki, pracownia graficzna, agencja graficzna, studio graficzne, graficy

 • Agencje brandingowe z Łomży

  Projekt logo, tworzenie logo, logo firmy, identyfikacja wizualna firmy, logotyp, logo dla firmy, logo, logo design, wizerunek firmy, , projektowanie loga, projektowanie logo firmy, projekty logo, projektowanie logotypów

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()